2726

سلام.منم بارداریم زیر نظر خانم مرجان گلستانی  بود.غربالگری اول گفتن تو سر بچم یه کیست وجود داره که هرجا میبردم میگفتن مهم نیس و چند هفته بعد خودبه خود از بین میره اما این خانم گفتن برو پیش دکتر پریناتال اگه اون گفت چیزی نیست نگران نباش و برو یه ماه دیگه بیا.دکتر پریناتال گفت لازم نیست آمینوسنتز کنی.بعد۱ماه رفتم پیش دکتر گلستانی گفت دختر خوب چرا اینقدردیر اومدی باید آمینوسنتز میکردی ینی قشنگ حرفشو عوض کرد گفتم الان چیکارکنم گفت هیچی صبرکن بچه ب دنیا بیاد!!!من عفونت شدید داشتم و این خانم از آزمایش هام متوجه نشدن یه ماما تو مرکز بهداشت گفت تو عفونت داری سریع پیگیری کن اما خانم دمتر گفتن چیز مهمی نیست و دقیقا بخاطر همین عفونت کیسه آبم تو ماه هشتم پاره شد و هرچی زنگ میزدم به ایشون خاموش بودن ۱۰۰بار زنگ زدم و ایشون در جریان بودن که من احتمال زایمان زودرس دارم چن هفته قبلشم بیمارستان بستری شدم.حتی نگفت چرا این مادر با حاملگی پرخطر ۱۰۰بار زنگ زده یه پیگیری کنم ببینم چی شد بچش.من مجبور شدم اورژانسی برم و زایمان کنم اونم توسط یه دمثکتر اورژانس که اصلا نمیشناختم و چقدررر استرس گرفته بود.ایشون فقط آروم و با حوصله هستن اصلااا تشخیصشون خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.منم بارداریم زیر نظر خانم مرجان گلستانی  بود.غربالگری اول گفتن تو سر بچم یه کیست وجود داره ...

برداشت من از ایشون با شما خیلی متفاوته. من اصلا ندیدم نسبت ب مادرباردار بی تفاوت باشه.

من پیش خانم دکتر زایمان انجام دادم، خیلی دکتر خوب و مسئولیت پذیر و مهربونیه، خیلی پیگیر وضعیت و حال و احوال بیمارشون هست، الکی ب مادر باردار استرس وارد نمیکنه، دستشون هم خیلی خوبه من زود از بستر بیماری خارج شدم و سرپا شدم.

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2728