2733
2734
عنوان

طلا💰

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هههههه‌ ناراحت نشیا‌ بی‌ عقل‌ هایی‌ همچون‌ شما گند زدین‌ به همه‌ چی، ۷ تومن‌ بود نخریدی حالا که ۱۰ ت ...

شرایطمو بالا گفتم

لطفا دل نشکنید

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
2728
منبع موثقه؟

اینجوری که شنیدم بله!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یادمه چند ماه پیش یکی از کاربرا تاپیک زده بود با پولم چی بخرم که سود کنم بهش گفتم سکه بخر ولی گوش نک ...

الان نطرتون چیه؟

پولم تو بانکه هر روز داره بی ارزش میشه

2738
انشالا بیشتر از اینا نصیبتون بخدا میدونی پس اندازه چندسالمونه. ذره ذره با حقوق و پس انداز جمع کردی ...

انشالله که به حق همین شب عزیز رزقتون چند برابر میشه.نگران نباش گلم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
هههههه‌ ناراحت نشیا‌ بی‌ عقل‌ هایی‌ همچون‌ شما گند زدین‌ به همه‌ چی، ۷ تومن‌ بود نخریدی حالا که ۱۰ ت ...

وقتی شاخص بورس رو دستوری میبرن بالا که سر ملت ساده شیره بمالن باید از اونور هم گند بزنن به همه بازار ها از طلا و دلار و مسکن و خودرو و و... 

مگه چه اتفاق مثبتی تو اقتصاد ایران افتاد که شاخص این هوا رشد کنه؟ جز اینکه رانت خواری میکنن که شرکت های ورشکسته شون رو بعد از سالها با صدها برابر قیمت بفروشن و گردن کلفت ها چاق تر بشن؟ 

بخر عزیز دست دست نکن روز به روز فقیر تر میشیم

باور کن حقوق شوهرم رو هزارتومن افزایش ندادن

خیرسرمون میخواستیم ماشین بخریم

۲۰۶،۱۷۵ تومن شده

شرایطمو بالا گفتم لطفا دل نشکنید

دل نمیشکنم‌ ، دلم واست میسوزه که یهو ضرر‌‌کنی ، هیچی معلوم‌ نیس ‌ خیلی خیلی‌ ریسکه ، 

با این‌ مقدار پول شریکی یه‌ ملک بخری و بدی اجاره‌ به نفعت‌ هس 

یا الان‌ بورس‌ خیلی پیشرفت‌ کرده ببر تو بورس 

ولی خرید همچین‌ مبلغی واس سکه‌ اصلاااااااااااا‌ عاقلانه‌ نیس

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2706