2410
2553

راستش امروز رفتم عكس باردارى گرفتم

ولى عكس تكى دياد نگرفتم شايد يكى دو مدل اونم در حد دست شوهرم توش بود 

نميدونم چرا اون لحظه به اين فكر نكردم ولى با سه مدل لباس عكس هاى مختلف هم هنرى هم درنفره مشخص گرفتم 

حالا همش ميگم نكنه بايد ميگرفتم بازم عكس تكى از خودم تنها 

شماها كه گرفتيد تكى هم گرفتيد خيلى؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اصلش دونفره است منم تکی ی دونه دارم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

دونفره خیلی منطقی تر ها☺️

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

تکی خانمم چنتا گرفت ولی چهارتا چاپ کردیم سه تاش دو نفره بود

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2714

منم منتظرم شکمم بزرگ شه برم اتلیه 

میشه بگین چ لباسهایی بردین 

نیم تنه هم تنتون کردید

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم