2737
2734

فک کنم بخاطر جفته فعالیت داشتی؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انقباض هم داری؟؟ درد تو روده هات میپیچه؟؟

من اینجوری ام ولی فعلا دو ماهم نشده

بنظرت طبیعیه؟!

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
من اینجوری ام ولی فعلا دو ماهم نشده بنظرت طبیعیه؟!

اگه هر چند روز یکبار داری مشکلی نیست اما اگه هر روز داری به دکترت حتما بگوووو

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
اگه هر چند روز یکبار داری مشکلی نیست اما اگه هر روز داری به دکترت حتما بگوووو

چند روز یباره ...

ولی هر روز سمت راست و چپ دلم تیر میکشه...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
پس اشکال نداره رفتی دکتر به دکترت بگووشیاف پروژسترون هم میزنی؟؟

آره تا 1 ماه دیگه نمیرم پیشش هر شب شیاف میزارم، به دکترم پیام دادم ممکنه جواب نده الانم بد موقعس بهش زنگ بزنم 😢

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

گلم منم پایین بود جفتم دو هفته استراحت کردم البته زندگی عادی کردم ولی زندگی عادی من همون خوردن و خوابیدن بود قبل بارداریم و رفتم سونو دو هفته بعد جفت کشیدبابا 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
گلم منم پایین بود جفتم دو هفته استراحت کردم البته زندگی عادی کردم ولی زندگی عادی من همون خوردن و خوا ...

رابطه نداشتی؟ منظورم بدون د خ و ل؟ 🤪نباید ار ضا شه کسی ک جفتش پایینه؟ 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

والا دختر من که دکتر ممنوع نکرد ولی شوهرم از بس ترسوعه از روزی که ازمایش مثبت شد چ با دخول چ بی دخول رابطه نداشتیم کلا😑یکی دوبارم سعی کردم نزدیکش یشم دیدم انقد استرس داره و براش سخته بیخیال شدم 😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

نه دیگه اون دو هفته خونه ننه جونم بودم طبق معمول بخور بخواب کلا قبل بارداریم خونه خودمم همینم آی ام خسته و تنبل😂

2706