2726
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست
وااای چقد شما پیگیری گلم خود استارتر گفت ک منظورم الان نیس چند سال دیگس  بیخیال دیگه

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
پسره همه چی داره رستوران داره یعنی وضع مالیس از خانواده شما بالاتره ؟؟ اون وقت خانوادسم راضی هستن ...

همه چیو از پدرش داره 

خانوادش فکر میکنم مخالفت کنن نمیدونم

شاید در اینده ک من رشد کردم و وضعیت زندگیم تغییر کزد وضع مالیمون یکسان شد موافق باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم ی سوالب داشتم  اگه محبت کنم ممکنه ازم زده بشه؟ ی سری میگن با محبت کردن پسر از آدم دور ...

ببین محبت با سیاست به وقتش نه همیشه مثلا جوری ببین تا که فکر کنه بهترینی ببین محبتی که من میگم با آویزون بودن فرق داره ها ینی بذار اون همش بیاد سمتت اگه پنج بار اون اومد یه بار تو برو ولی وقتی میاد محبت کن مثلا غر نزن بیت عاشقانه مولانا براش بنویس اصلا شک نکن بهش جوری باش که به خودت مطمئن باشی و بدونی حتی اگه خیانتم کرد زود اونو ول میکنه چون میدونه تو بهترینی... 

2728
ببین محبت با سیاست به وقتش نه همیشه مثلا جوری ببین تا که فکر کنه بهترینی ببین محبتی که من میگم با آو ...

اهاااان یعنی خودمو دسته بالا بگیرم 

غرورمو نشکونم ولی در عین حالم باهاش با محبت رفتار کنم

مرسییی مهربون

من منظورم این بود در اینده باهم ازدواج کنیم  چندسال دیگه مثلا

خوب خودت میگی نمیتونم چند سال باهاش بمونم و الاف باشم الان میگی منظورم آیندست؟؟؟ینی هم منظورت این چند سال بعد هم نمیتونی چند سال باهاش بمونی چون وابستش میشی؟؟؟ 😑ما کدوما بگیم اخر😕😂

نمیشه ک ی نفر چون وضع مالی درستی نداشته حتما با یکی ازدواج کنه ک اونم وضعش مثل خودش باشه نظر منه

آره بابا اگه اخلاقی خوبه،بچسب ولش نکن 

اتفاقا فامیلی داشتیم دختره وضعشون معمولی بود ولی با 

پسر مشهورترین رستوران دار شهر ازدواج کرد و الان خیلیییییی خوشبخته. فاصله طبقاتی اگه پسر بالاتر باشه اشکالی نداره

لطفا فحش هم که میدن پیگیری کنید

وقتی گزارش زده میشه حتما پیگیری میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اهاااان یعنی خودمو دسته بالا بگیرم  غرورمو نشکونم ولی در عین حالم باهاش با محبت رفتار کنم مرس ...

اره عزیزم نه مغرور خیلی ولی بدونه که آسون به دست نمیای و همیشه دست نیافتنی و مهربونی تجربه بهم ثابت کرده محبت و مهربونی خیلی مهمه چون مرداهم مثل بچه ها عاشق مهربونیت میشن... ولی نه اینکه آویزون باشیم

بله میشه

با شناخت عاشقش بشو و سیاست داشته باش

خودتو دست کم نگیر

اوایل همه خوبن و کارای درستیم انجام میدن،دختر و پسر نداره این موضوع پس خیلی محتاط باش.

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2706