2733
2734
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست

اگه ازدواج کنی احتمال اینکه ی زندگیو ببازی بالاست چون میگی فاصله طبقاتیتون خیلی زیاده

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی ۱۹ برا پسر خیلی کمه

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2731

عجله نکن مرد حداقل باید 25 داشته باشد برا ازدواج ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
عزیزم میگذره😓 ۱۹سالگی تا ۲۵سالگی هرکی بیاد تو زندگیت دوس داری باهاش ازدواج کنی😂

قبلا دوس نداشتم اخه با اینکه تو زندگیم بودن😂🤦🏼‍♀️این اخه همه چی داره خیلی خوبه کلا

برای ازدواج برو مشاور اگه نشد کات کن 

هرچی دیر تر تصمیم بگیری در واقع تصمیم گرفتی که تو رابطه بمونی و وابسته تر بشی! 

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
قبلا دوس نداشتم اخه با اینکه تو زندگیم بودن😂🤦🏼‍♀️این اخه همه چی داره خیلی خوبه کلا

😂😂چی بگم انشالا که واقعا دوست داشتن باشه و دسیسه هورمونا نباشه😂😂😂

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
2706