2410
2553
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست

اگه ازدواج کنی احتمال اینکه ی زندگیو ببازی بالاست چون میگی فاصله طبقاتیتون خیلی زیاده

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی ۱۹ برا پسر خیلی کمه

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2720

عجله نکن مرد حداقل باید 25 داشته باشد برا ازدواج ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2714
عزیزم میگذره😓 ۱۹سالگی تا ۲۵سالگی هرکی بیاد تو زندگیت دوس داری باهاش ازدواج کنی😂

قبلا دوس نداشتم اخه با اینکه تو زندگیم بودن😂🤦🏼‍♀️این اخه همه چی داره خیلی خوبه کلا

برای ازدواج برو مشاور اگه نشد کات کن 

هرچی دیر تر تصمیم بگیری در واقع تصمیم گرفتی که تو رابطه بمونی و وابسته تر بشی! 

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
قبلا دوس نداشتم اخه با اینکه تو زندگیم بودن😂🤦🏼‍♀️این اخه همه چی داره خیلی خوبه کلا

😂😂چی بگم انشالا که واقعا دوست داشتن باشه و دسیسه هورمونا نباشه😂😂😂

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
2706