2726

باهم دوستیم 

منها خیلی بچس،همش ۱۹ سالشه

منم ۱۹ سالمه 

از نظر ظاهر و هیکل و رفتار اصلااا بهش نمیخوره ۱۹ باشه خیلی بیشتر میخوره

همه چیم داره سرکارم میره رستوران دارن 

خیلی دوسش دارم،اونم دوسم داره

اما فاصله طبقاتیمون خیلی زیاده

هعی خدا

چیکار کنم؟

دوس ندارم وابسته شم و دل ببندم

بنظرتون ممکنه باهم ازدواج کنیم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر ناممکنی ممکنه☺

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

نوزده سالگی وقت ازدواج نیست بخصوص برای یک پسر

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

سن جفتتون خیلی کمه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706