1803
1810

باهم دوستیم 

منها خیلی بچس،همش ۱۹ سالشه

منم ۱۹ سالمه 

از نظر ظاهر و هیکل و رفتار اصلااا بهش نمیخوره ۱۹ باشه خیلی بیشتر میخوره

همه چیم داره سرکارم میره رستوران دارن 

خیلی دوسش دارم،اونم دوسم داره

اما فاصله طبقاتیمون خیلی زیاده

هعی خدا

چیکار کنم؟

دوس ندارم وابسته شم و دل ببندم

بنظرتون ممکنه باهم ازدواج کنیم؟؟

هر ناممکنی ممکنه☺

○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

سن جفتتون خیلی کمه

👈دنیاهستم👉من که یاری ندارم. چشم انتظاری ندارم…قاصدک برو برو که با تو کاری ندارم…قاصدک به چشمه من قصه ی یک دردی برو…میدونم برای من خبر نیاوردی برو…توی هفت تا آسمون من یه ستاره ندارم کسی که عشق منو به یاد بیاره ندارم…ندارم دلی که یه لحظه به یادم بزنه ندارم هیچکیو که فک کنی یار منه…قاصدک بروکه با تو کاری ندارم من که یاری ندارم چشم انتظاری ندارم…خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست …قاصدک ها رو به یادش می شمردم دیگه نیست…خیلی وقته که دارم با تنهاییم سر می کنم …کاربر قدیمی هستم..

خیلی کم سنه خیلیییی

من به هر حال خدارو دارم😍😍😍خداشکرت😍😍😍😍 خدا فقط تنها پشت و پناه زندگیم بوده از اول تاحالا خداروشکر که محتاج بنده ات نیستم🌺🌺🌺 خدایا شکررررت
1783

هنوز برای گرفتن همچین تصمیمی خیلییی بچه ای

مطمعن باش ۲۰رو که رد کنی ادمای خیلیییی بهتری میادسراغت

اصلاااااا اشتباه نکن

اینکه من ترشیده ام یاتفکرم ترشیده هست یا دوست دارم بترشم!اساسا ومنطقا وعرفا به خودم مربوطه نه تو!فهمیدی؟؟!پس به جای اینکه به نام کاربری من گیربدی برو اون مغز گندیده ی خودتو درست کن که سرت توماتحت زندگی این واون نباشه!برو روخودت کارکن که به مغزت حالی کنی دختری که تا۳۰سالگی ازدواج نکرده ترشیده نیست وترشیده تفکر شخمی توعه!!و دیگه برای تو وامثال تو فلسفه اسم کاربریم توضیح نمیدم!توتفکرات لجنیت دست وپابزن تا بترکی😏
1794

اگه ازدواج کنی احتمال اینکه ی زندگیو ببازی بالاست چون میگی فاصله طبقاتیتون خیلی زیاده

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

خدایی ۱۹ برا پسر خیلی کمه

این توانایی رو از کجا میارید که وقتی تقصیر شماست یه جوری همه چیو بر میگردونید که تقصیر ما بشه؟برام دعا میکنید مشکلم حل بشه یعنی میشه بیام تایپک بزنم بگم دستتون درد نکنه دعاهاتون جواب داد مشکلم حل شد؟ 😔
1774