2726
عنوان

یه جمله به امام رضا ع.

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امام رضا تو که ضامن آهو شدی ضامن من هم بشو پیش خدا ...امیدم ناامید نکن

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

یا امام رضا چرا هرکاری میکنم خدا حاجت منو نمیده و انگار نمیخواد نظری به ماهم بندازه و ماهم روزهای خوشو ببینیم بچه ها امشب تولد امام رضاست تورو خدا با دلهای پاکتون برام دعا کنید کار شوهرم درست بشه وامام رضا رو واسطه قرار بدین خیلی به دعاتون محتاجم من خیلی روسیاهم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

دوست گلم میشه برای منم با دل پاکت دعا کنی 😔نیتم رسیدن به اهدافی که دارم تو تحصیلاتم به رشته ای که دوست دارم برسم و موفق شدنم که دل منم شاد بشه دعا کنی خدا شادت کنه🙏🏻😔😔 اگه وقت کردی یه صلوات یا قل هو الله هرکدوم که دوست داشتی مهمونم کنی لطفا 😢❤️امیدوارم به حق امام رضا خدا حاجت روا تون کنه دلتون شاد بشه😔😘😘 

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 

اقا گره ی سختی به کارم.افتاده.یه نظر کنین ب منم 

ضامن منم بشین😔

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

امام رضاکمکم کن زندگی خوبی داشته باشم کنارشوهرم وپسرم ازافکارمسخرم نجات پیداکنم یکم ارامش داشته باشم و....

من تو بدترین شرایط زندگیم تنها بودم منت بودنت نزار سرم. ❤️پسرم تمام زندگیمه ❤️🩶
2706