2726

ما قبل عقدمون یعنی چهارسال پیش پدر شوهرم خونشو داد ب ما البته خونش شهرستانه گفت برا پسرمه شوهرم رفت زد بنامش الان ما میخوایم عروسی بگیریم تو شهر خودمون خونه نداریم تو حیاط مادر شوهرم خونه اضافه بود قراره بریم اونجا پدر شوهر اصلا نزاشت تو این چند سال ما برا خودمون خونه بسازیم چون گفت خونه شهرستان دارن اینجا هم میان تو خونه ما اضافه تا هر وقت شد میسازن 

حالا شوهرم در ب در دنبال زمین میگرده میگه میخوام خونه بسازیم منو داداشم اخه داداشش مجرده میگم ما خونه هرستان داریم همینجای که هستیم بساز نه اونجا میگه نه داداشم گناه داره هر چی هست زیر سر خونوادشه من برم دعوا کنم باهاشون بگم مارو از همه چی عقب انداختین شما که خونه شهرستانو نمیدادین ب چه حقی گفتین مال شماست حالا شوهرم اصلا زیر بار نمیره نه خونه رو نمیخوام برا پدر مادرمه گناه دارن ما پول ساخت خونه تو شهرمونو نداریم حالا شهرستان کلیه امونو هم بفروشیم نمیتونیم بخریم من چیکار کنم خونوادم خبر دار شدن مادرم گفت از حقت دفاع کن خونه رو نده اخه چطوری ندم وقتی شوهرم نمیخوادش 😬

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندم متنو ولی هیچی نفهمیدم🤪😐

نگو توروخدا چطوری توضیح بدم عزیزم پدر شوهرم اول خونه رو داد ب ما الان شوهرم نمیخواد فک کنم زیر یر خونوادشه چیکار کنم 

2728
دخالت نکننن فقط رو مخ شوهرت کار کن اونم نه با دعوا با زبون نرم و چرب 

عزیزم کار کردم نشد همینکه خونشون میره نظرش عوض میشه  نمیدونم چی بگم میگه وقتی من نمیخوام تو هم نخوا اخه مگه میشه نخوام پس ایندم چی چطوری خونه بسازم 

عزیزم تا میتونین با برادرشوهرت شراکتی خونه نسازین.. من اطرافیانم یکی اینکارو کردالان پشیمون شده و با هم به مشکل برخوردن

گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.. حال من خوب خراب است.. به آن دست نزن 
عزیزم چرا خودتو خراب کنی پیش اونا شوهرت و راضی کن بگو تا خونه اوکی نشه باهات جایی نمیام

گفتم جواب نداد گلم 

نمیدونم چیکار کنم اعصابم خورده میگه مگه منو خونوادم داریم یکی نیست بهش بگه الان داداشت زن نداره دوست داره همه که مث من نیستن بعدا بزاره شوهرش راه ب راه دنبالت بیاد 

عزیزم تا میتونین با برادرشوهرت شراکتی خونه نسازین.. من اطرافیانم یکی اینکارو کردالان پشیمون شده و با ...

بخدا خودمم نمیخوام شوهرم پاشو کرده تو ی کفش 

2706