2726
عنوان

در مورد لاپراسكوپي راهنماييم ميكنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 27 پست
خداروشكر عزيزم كه باردار شدي

مرسی عزیزم ان شاءالله قسمت تمام منتظرا بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يعني لوله تون هيدرسالپنكس بود؟

نه تو پروندم هیدرو رو علامت نزده بودن..هیدرو چیه؟؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
نه تو پروندم هیدرو رو علامت نزده بودن..هیدرو چیه؟؟

لوله هيدروسالپنكس داخلش يه مايعي عفوني هست كه از لانه گزيني جلوگيري ميكنه. براي من هيدروسالپنكسه. شما پيش كدوم دكتر عمل كرديد؟

لوله هيدروسالپنكس داخلش يه مايعي عفوني هست كه از لانه گزيني جلوگيري ميكنه. براي من هيدروسالپنكسه. شم ...

ادریسی‌...یزدم من

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

من لاپارسکوپی برا سرکلاژشکمی  کردم پنج تا سوراخ کردندکنار نافیم  معلوم هست جاشون 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
ممنون عزيزم معمولا چند سانتيمتره؟ با ليزر ميره؟

من ۴ سال پیش انجام دادم .۴ تا سوراخ بود کیست اندومتیوز دارم.و جاش یکم مونده ولی اگه پماد بگی برات بننویسه جاش نمیمونه .

درد نداره و فقط دردش به خاطر گاز بیهوشیه.

پیش کدوم دکتر جراحی داری

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
من ۴ سال پیش انجام دادم .۴ تا سوراخ بود کیست اندومتیوز دارم.و جاش یکم مونده ولی اگه پماد بگی برات بن ...

ممنون از اطلاعاتي كه دادي عزيزم. من ميخوام پيش دكتر حيدر عمل كنم. حتما پماد ميگم بنويسه برام