2410
2553

سلام من اندومتريوز دارم و لوله هام مشكل داره. قراره لاپراسكوپي كنم. ميشه راهنماييم كنيد. آيا نتيجه ميده اين عمل؟ دردش چطوريه؟ چند جارو سوراخ ميكنن؟جاي بخيه ها ميمونه؟

۳ تا سوراخ میکنن دکتر ب منم گفت انجام بدم ولی هزینش ۹ میلیون بود گفتیم ماشین بفروشیم دکتر اجازه نداد و ب لطف خدا طبیعی باردار شدم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون عزيزم معمولا چند سانتيمتره؟ با ليزر ميره؟

حدودا یک تا دوسانته.فکر کنم بره .منم خودم یکشنبه اسلیو دارم که با لاپراسکوپیه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2714
حدودا یک تا دوسانته.فکر کنم بره .منم خودم یکشنبه اسلیو دارم که با لاپراسکوپیه

به نظرتون لوله هيدروسالپنكس با لاپراسكوپي درست ميشه يادحتما بايد لوله رو برداشت؟

من کلا دوتا جا دارم مث ی زخم..بخیه کلا نخورده یکی ناف یکی زیرشکم..دردش ب هوش ک اومدم درد داشتم ولی دیگه بعدش نه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
به نظرتون لوله هيدروسالپنكس با لاپراسكوپي درست ميشه يادحتما بايد لوله رو برداشت؟

از دکترت مشورت بگیر خیلی مواقع موقع عمل دکتر تصمیم میگیره چیکار کنه بسته به شرایط

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
شما براي چي لاپرا كرده بوديد؟

من ی سال دارو خوردم باردار نشد لاپارا کردم ک معلوم شد لوله هام مسدوده ویکیشون پیچ خوردگی داشته ک دکترم گفت تاجایی ک شده برطرف کردیم ولی باردار نشدم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بستگی به نظر دکترتون داره عزیزم

ولی چون لوله هیدروسالپنکس شانس بارداری رو کاهش میده بعضی ها برش میدارن کلا

2706