2726
عنوان

کمک کنید ..............

1209 بازدید | 7 پست
الان رفتم سونو واژینال که مطمئن بشم بعد سقطم چیزی نمونده میگه یه تیکه به اندازه11میلی متر مونده باید کورتاژ کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من این همه تو خونه درد کشیدم که نرم کورتاژ کنم حالا بعد دو هفته و اون همه خونریزی میگن مونده بگید چیکار کنم کسی مثه من بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم کورتاژ نرو خوب نیست پوست پیاز سفید که روش نارنجی اون نارنجیش رو جمع کن یه قوری دم کن بخور تا می تونی پیاده روی کن ان شاءالله که درست می شه یکی از اقوام ما این کار کرد ببخشید توی دستشویی تالاپی افتاد سعی کن خیلی پیاده روی کنی مسافت طولانی ان شاءالله که حالت خوب بشه عزیزم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نوشابه انرژی زا خور چون باعث بالارفتن متابولیسمت میشه و ممکنه کنده بشه بیاد بیرون
من خودم اینکارو کردم نمیدونم ولی فکرکنم موثر بودد چون خودش کامل سقط شد البته ساک خالی بود
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
2728