2726
عنوان

بچه ها کمک کهیر میزنم براچیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 42 پست

عزیزم نترس منم کهیر میزنم الان شاید مدت یکساله،بهترین دکترای پوست رفتم و انواع آزمایش ها رو دادم فایده نداشت ولی کهیر من دایم نیست مثلا هفته ای ممکنه دوبار کهیر بزنم و بعد دوساعت کاملا محو میشن تازگیا   خودم متوجه شدم که علتش چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مال همون گرمیه زیاد از حد تحمل بدنت گرمی خوردی!!   چند روز غذاهای خنک مصرف کن تا خوب بشی!&nb ...

گرمی رو تو این چند ماه از حد گذروندم ولی تو این دوهفته چیز گزمی نخوردم الا شیره وارده ک سه روزه نخوردم بازم همونجوریم.نکنه کرونا باشه🥺

2728
عزیزم نترس منم کهیر میزنم الان شاید مدت یکساله،بهترین دکترای پوست رفتم و انواع آزمایش ها رو دادم فای ...

منم صبح زدم پشت زانوم ولی بعد بیس دقیقه گم شد دوباره الان یکی دوتا زدم ولی خوب شد

گرمی رو تو این چند ماه از حد گذروندم ولی تو این دوهفته چیز گزمی نخوردم الا شیره وارده ک سه روزه نخور ...

نه مال همون گرمیه که اثرش تو بدن تا یه مدت می مونه!!  خود فصل های سال هم طبعشون متفاوته   الان تابستونه که طبعش گرمه تازه شما گرمی زیاد هم خوردی و بدنت ریخته به هم!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
واقعا نگران شدم من ی بچه کوچیک دارم توخونه🥺

عزیزم ممکنه کرونا باشه.....پسر خودم و دختر خواهرم و دختر رفیقم انگشتا پاهاشون تاول زد بعد از حموم هم ترکیدن هنوزم هست ازشون با گذشت یه هفته.ولی دکتر نبردم دیگه.اما رفیقم بچشو برد دکتر گفته قارچه.ولی مطمعنم کروناس

اخه مال من ابله ک نیس پاره بشه

ببین هست مثلا یه جاییت میسوزه یکم تاول میزنه.انگشتا پاها بچها ایطور شده بود انگار سوخته بودن...البته قبلش پاها پسرم دون دون ریز قرمز شده بود بعد تقریبا رفتن دو سه روز بعد ایطور تاول زد

2706