2737
2734
عنوان

بچه ها رمز اینستا شوهرمو بلدم

188 بازدید | 15 پست

چطوری میتونم برم اکانتش ؟واجبه.تو حساب کنونی میزنم اسم کاربری و رمز بعدش دوباره می‌ره صفحه خودم.حتی ی بار از اینستا کلا خارج شدم اسم اون و رمز اونو دادم باز رفت صفحه خودم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤔🤔🤔🤔

اسم کاربریش و رمزش بزن 

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘
2728
این بچه بازی هارو در نیار 

واقعا واجبه چند وقته تو اتاق قرنطینس تنها لازمه بدونم مشکوکه

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
🤔🤔🤔🤔 اسم کاربریش و رمزش بزن 

میزنم بازم می‌ره صفحه خودم.مگه میشه

میزنم بازم می‌ره صفحه خودم.مگه میشه

کلا اینستا رو پاک کن نرم افزارشو دوباره نصب کن با اکانت همسرت وصل شو

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘

یه حکمتی توش هس که اینطوری میشه😐😑

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2738
کلا اینستا رو پاک کن نرم افزارشو دوباره نصب کن با اکانت همسرت وصل شو

خب ی بار خارج شدم کلا اسم اونو زدم ولی باز رفت صفحه خودم

باید از طریق add account انجام بدي

یعنی حساب جدید؟یا حساب کنونی؟

خب ی بار خارج شدم کلا اسم اونو زدم ولی باز رفت صفحه خودم

خارج ن کلا پاک کن نرم افزار رو دوباره نصب کن

نیازی ب پاک کردن نیست با همون اینستا میتونه ۱۰تا اکانت بسازه

میدونم ولی اسی بلد نیس خب

2706