2733
2734

زندگیتون بهتر شد یا از این رو به اون رو شد 

من ک هر روز دارم رو اعتماد بنفس و قدرت بیانم کار میکنم و خداروشکر خیلی حس و حالم بهتر شده 

شما چی ☺️

روانکاوی رفتم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من خیلی لاغرم و این باعث شده اعتماد به نفسم بیاد پایین و وقتی ادم خوشحال نباشه همه مشکلات به چشمش بزرگ میاد 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
آدمایی که باعث آزارم میشدن نادیده گرفتم

اینو منم دارم انجام میدم خیلی خوبه 

یکی از کارای دیگه هم ک واقعا بهم آرامش میده اینه ک با هرکسی مثل خودش رفتار میکنم اگر کسی کسی ناراحتم کرد منم ناراحتش میکنم و بالعکس اینجوری آروم میشم و از این به بعد اون شخص سعی میکنه رفتارشو یا من درست کنه 

وابستگی‌هامو کنار گذاشتم به خودم جرئت دادم و ثابت کردم تنهایی آدمو نمیکشه

احسنت! این خیلی خوبه!!! آدم رو قوی میکنه...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

ورزش می کنم ونوشتن روکه خیلی وقت بودکنارگذاشته بودم دوباره شروع کردم دایره ادم هایی که حرف ها ورفتارشون برام مهم هستن خیلی خیلی محدودکردم  الان ارامش بیشتری دارم 

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706