2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632728/امشب-تولدامام-رضاست-بیاین-ارزوهای-قشنگ-کنیم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

من کلا شوهر خالم رو میبینم دکمه سوتیم فعال میشه 😑

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یبار میخواستم ب یک پسره بگم از داداشم پول قرض گرفتم تایپ کردم از داداشم چول قرض گرفتم اونم خندید چند روز بعد ک داشتم پیامارو مرور میکردم دیدم جر خوردم از خنده و خجالت الانم یادش میوفتم عرق شرم میشینه روم😂😂😂🥴🥴🥴

گوزوها بیاین تعریف کنید

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

زیپ شلوارم باز بود

جلو بکی از بچه ها دکترا ازمون من ارشدم اون دکتراس خیلیم اقا اصن ی وضعی باز یادم افتاد فشارم افتاد

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738

وای یه بار تو جمع نشسته بودیم پر از آقایون فامیل

دخترم عادت داره همه چیزو از همه جا میاره میزاره وسط هال و میره خیلی سعی کرم ترکش بدم ولی نشد یه بار نشسته بودیم رفته بود هر چی نوار و شرت و سوتین و تامپون و کرم داشتم آورد ریخت جلوی آقایون محترم فامیل😧

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

خرید رفتم نمایشگاه بود

کلی این ور اونور کردم جنس رو بعد که خواستم بخرمش دیدم پولم کمه یادم افتاد قبلا خرجش کردم!!!

فروشنده هم یه طوری دلش سوخت برام که حالم به هم خورد

منو لایک نکن لطفا دوست عزیز

جلوی برادر شوهرما و پدر شوهرم.داشتن راجع به مهمونای عروسی همسایشون حرف میزدن که کجا خوابیدنو جاشون تنگه و اینا منم گفتم نه فلانی همه مردارو برد خونه.حالا فلانی کیه یه خانوم مطلقه تنها.ینی تو افق محو شدم.انگار حرف نزنم میگن لالم.همشون زدن زیر خنده اب شدم از خجالت

😂😂😂اونایی ک تو دوران عقد رو نامزدشون بودن داداش کوچیکش دیده هم بیان

حالا الان خشتک دران نعره کشان وارد تاپیک میشن

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2706