2726

تاپیک قبلیم همه چیزو گفتم الانم خلاصه میگم ۸ساله با مادرشوهرم زندگی میکنم ۱ماه پیش به شوهرم گفتم جداشو قبول نکرد اومدم خونه بابام این ۱ماه اصلا سراغمون نیومد امروز زنگ زد گفت بیا بریم برا دخترم خرید کنیم رفتیم خریدارو کردیم بعدش گفت بیا بریم خونه منم گفتم بیا با بابام حرف بزن قول بده خونه جدا میکنی تا بیام باهات قبول نکرد گفت اگه باهام نیای دیگه قید منو بزن فقط طلاق میگیریم منم قبول نکردم بنظرتون کارم درست بود یا اشتباه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632728/امشب-تولدامام-رضاست-بیاین-ارزوهای-قشنگ-کنیم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فقط میدونم با زبون خوش و چاپلوسی میشه هر مردی رو خام کرد و به هر خواسته ای که داری برسی.

با تهدید نتیجه ی عکس میگیری

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

عزیزم هیچ مشکلی پیش  نمیاد منم ۶ماهه خونه بابامم گفتم تا مستقل نشیم نمیام الان کار خونه داره تموم میشه فقط سفید کاری و خورده ریزا مونده کوتاه نیا اگه کوتاه بیای فکر میکنه همیشه کوتاه میای دوباره بر میگردی

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
من فقط میدونم با زبون خوش و چاپلوسی میشه هر مردی رو خام کرد و به هر خواسته ای که داری برسی. با تهدی ...

ولی راست میگن با مرد لج نکن که پاک خراب میشی با زبون خرش کن با سیاست جواب میگیری با پنبه سر ببر حاضر جوابی و لج کردن نتیجه نداره

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     
ولی راست میگن با مرد لج نکن که پاک خراب میشی با زبون خرش کن با سیاست جواب میگیری با پنبه سر ببر حاضر ...

اینارو مادرشوهرم به من یاد داده.

حتی بهم گفت وقتی یچیز بزرگی ازش میخوای تو رختخواب بعد از رابطه بخواه مطمئن باش نه نمیگه.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

اون که نمیتونه تورو با دوتا بچه ول کنه..مخصوصا که باردارم هستی..پس فعلا کوتاه نیا

از طرفی اینکه یک ماه نیومده و اینکه الانم اومده گفته اگه برنگردی طلاق..همش چیزاییه که بهش یاد دادن..ولی نگران نباش با دیدنتون حتما کم طاقت میشه و همین روزا به خواسته ات میرسی

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
2706