2733
2739
عنوان

تورو خدا کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

1593 بازدید | 15 پست
الان رفتم سونو واژینال که مطمئن بشم بعد سقطم چیزی نمونده میگه یه تیکه به اندازه11میلی متر مونده باید کورتاژ کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من این همه تو خونه درد کشیدم که نرم کورتاژ کنم حالا بعد دو هفته و اون همه خونریزی میگن مونده بگید چیکار کنم کسی مثه من بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یک دفعه کورتاژ کردم ؛ حاملگی پوچ داشتم؛ شما الان راه دیگه ای ندارید و باید این کارو انجام بدی ؛ نترس کورتاژ اصلا درد نداره
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید بعدش 1 هفته استراحت کنی
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
2731
lady bird الان بارداری؟؟؟؟ آخه این بارداری پوچ چیه دیگه من قبل بارداری تمام آزمایشات و انجام دادم جفتمون سالم بودیم چرا اینطوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟هنوز دکتر نرفتم نمیدونم علت سقطم چی بوده
Lilypie First Birthday tickers
باردایم تموم شده و الان 2 تا بچه دارم ؛ دکتر به من گفت حاملگی پوچ طبیعیه و توی 20 درصد حاملگی ها این اتفاق میافته
مبارکه خدا حفظشون کنه...من که خودمو باختم از بارداری بعدی میترسم مخصوصا چون اینو تو دستشئیی سقط کردم ...با خودم میگم اگه باز باردار شم چطوری برم دستشویی کنم ...صحنش از جلوی چشمم کنار نمیره
Lilypie First Birthday tickers
من 4 سال پیش کورتاژ کردم و بعد 6 ماه اقدام کردم و باردار شدم ؛ پریسا جون نگران نباش ان شاءالله بارداری بعدیت موفقیت آمیز باشه و نی نی ات را بغل بگیری
2738
میدونم چی میگی منم خیلی میترسیدم و تو بارداری هام خیلی با احتیاط بودم
سلام فافا جون کاملا درکت می کنم عزیزم.

منم اواسط مرداد تو هفته 8 مسجل شد که بارداری پوچ دارم. دکترم گفت برو سعی کن با پیاده روی و زعفرون و ... خودت دفع کنی. منم دو هفته هر کاری بگی کردم. ولی از جاش تکون نخورد و بزرگتر هم میشد. بعدش برام میزوپروستول داد به فاصله سه روز استفاده کردم با کلی درد و زجر یه چیزایی دفع شد ولی سونو نشون داد که تیکه هاییش مونده و بالاخره اوایل شهریور کورتاژ شدم. فقط هم خودم و شوهرم میدونه. به هیچکس نگفتم. اصلا ترس نداره عزیزم. از بیهوشی تا به هوش اومدنت کلا 45 دقیقه میشه و هیچی نمی فهمی. بعش هم حدود 2 ساعت بعد مرخص میشی. من 7 صبح رفتم. ساعت 9:30 رفتم اتاق عمل و ساعت 12:30 هم مرخص شدم. تا چند روزی کمی خونریزی داشتم بعدش قطع شد و 3 هفته بعدش پریود شدم.

گلم اصلا استرس نداشته باش. اگه سوالی داشتی اینجا بنویس میام سر میزنم.
CafeMom Tickers
2706