2737
2739
عزیزم نگم برات برای من دوماه طول کشید حتی بیمارستانم بستری شدم آب شکممو کشیدن اصلا نمیتونستم نفس بکش ...

یا خدا ؟؟؟ د بیمارستان نیستم خوبم نیستم

شیاف دیکلو فناک استفاده میکنم سرگیجه میارم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا ؟؟؟ د بیمارستان نیستم خوبم نیستم شیاف دیکلو فناک استفاده میکنم سرگیجه میارم

من خیلی درد داشتم حالت تهوع گرفته بودم برای همین رفتم بیمارستان بستریم کردن خیلی بد بود بره دیگه برنگرده اونروزا ان شاءالله شما به این مشکلا نخوری اگر دردت خیلی زیاده به دکترت بگو

2728

من بار اول اوکی بودم 

ولی چند سال بعدش دوباره رویان عمل  ivf کردم مثل شما هایپر شدم 

ایشالله خوب بشی نهایت به دکترت بگو 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
من خیلی درد داشتم حالت تهوع گرفته بودم برای همین رفتم بیمارستان بستریم کردن خیلی بد بود بره دیگه برن ...

دکترم امروز زنگ زدم حالم پرسید تو اتاق ریکاوری با عررض معذرت گلاب به روت بالااوردم

الانم تهوع ندارم ولی شکمم و بالای شکمم درد میکنه عطسه کردنی این پهلو اون پهلو شدنی نفسم میره

خواهری دعا کن این روزارو تحمل کنم انتقالم مثبت بشه

من بار اول اوکی بودم  ولی چند سال بعدش دوباره رویان عمل  ivf کردم مثل شما هایپر شدم  ...

اونایی که هایپر میشند انتقااشون یکی دوماه عقب می فته

2738
اونایی که هایپر میشند انتقااشون یکی دوماه عقب می فته

والا برای من رو انتقال دادند 

امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
عزیزم شیر سویا بخور ، سفیده تخم مرغ بخور ، دوغ بخور

شکمم باد کرده احساس میکنم یه چیزی بخورم منفجر میشم ممنون از راهنماییت سعی میکنم بخورم

الهی این روزا زودتر تموم شه

والا برای من رو انتقال دادند  امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم

جدا

دکتر به من گفت تا تخم دانات به حالت طبیعی برنگشتند نمیتونم انتقال بدم

جدا دکتر به من گفت تا تخم دانات به حالت طبیعی برنگشتند نمیتونم انتقال بدم

من سال 89 بودم 

به هر حال علم هر روز پیشرفت میکنه 

شکمم باد کرده احساس میکنم یه چیزی بخورم منفجر میشم ممنون از راهنماییت سعی میکنم بخورم الهی این روزا ...

عزیزم

اشکال نداره نترس 

فقططط تا می تونی پروتئین بخور

از این پودرای پروتئن ورزشکارا هم بخور 

حداقل ده روزی طول می کشه تا شکمت جمع شه 

فقط نزنی به بی خیالی که خطرناکه 

منم هایپر شدم فریز کردم چند ماه بعد انتقال دادم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من سال 89 بودم  به هر حال علم هر روز پیشرفت میکنه

نمیدونم توکل برخدا عزیزم الهی ه دامن همه منتظرا سبز شه بین اونا خدا هم به من نظری کنه

والله از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون دیگه نه توان جانی و نه مالی دارم

2706