2726
عنوان

همه زنا باید کار کنن ؟

462 بازدید | 57 پست

بچه ها دلم نمیخاد برم سرکار همینجوری نشستم تو خونه شوهرم پولی ک ماهیانه بهم میده برام کافیه باشگاهمو میرم تفریحمو میرم ینی حتما باید سر کار؟

مگ چی میشه اخه من اینجوری راحتم 

خواهرم مدام میگن برو سرکار دستت تو جیب خودت باشه .. وگرنه تو جامعه تحقیر میشیو ب چشم ی ادم بیسواد بهت نگا میکنن 

خب چ ربطی داره من لیسانس دارم اما دلم میخاد بشینم خونه از زندگیم لذت ببرم و بچمو با عشق بزرگ کنم 

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرطور دوس داری زندگی کن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بستگی ب روحیاتت داره من اگ خونه بشینم نرم سرکار افسرده میشم 

بعدشم با دوتا بچه خدایش سخته شاغل بودن

خواهرت بچه داره؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706