2733
2734

اخه چرا؟مگه بيشتر از يه بار زندگى ميكنيم؟

من الان چهار پنج ساله از يكى خوشم مياد ولى بهش نگفتم چون همه ميگن نگو

اما دوس داشتن حسى نيست كه دست خوده ادم باشه

دلم ميخواد بهش پيام بدم بگم خيلى عاشقتم و تو خيلى نفهمى كه نفهميدى😑😑

ميدونم اين حسو هيچوقت با هيچكى ديگه نميتونم تجربه كنم

كاش دختر نبودم ميرفتم راحت ميگفتم حرفمو

ميگفتم خيلى دووووست دارم 

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باهات موافقم

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

برو بهش بگو 

ببین من نگفتم پشیمونم 

درسته الان عشقمه

ولی میتونستم این همه سالو در ارامش و رفاه زندگی کنم ن بدبختی و جستجوی عشق تو هر غریبه ای

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

چه اشکالی داره از طرف زن باشه.. موقعی بده که دختر دیگه خودشو زیادی کوچیک میکنه

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
2706