2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این اسم خوشم نمیاد سوسوله .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

خوشم نمیاد

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2728

دوست‌ ندارم، ‌ و اینکه‌ هر چی پارسا دیدم‌ بی ادب‌ و شیطون‌ و غیر قابل‌ تحمل‌ بودن

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2738
دوست‌ ندارم، ‌ و اینکه‌ هر چی پارسا دیدم‌ بی ادب‌ و شیطون‌ و غیر قابل‌ تحمل‌ بودن

نه پسر من پارساست.از نوزادی آروم و بساز بود الانم فوق العاده مودب و بی آزاره.

2706