2733
2734
سلام آبجی عزیزم خیلی ممنون از راهنماییات ممنون فدات شم خدا حفظت کنه همه شو انجام میدم 😘😘🤩

آفرین گلم،یاد بگیر هیچ وقت حال خوبتو به دیگران گره نزنی،همسرت عیب میگیره بگیره مهم نیست خودت برا خودت دوست داشتنی باش، مردا جذب زن با اعتماد بنفس میشن.ی ه کانال هست تو تل به اسم ملکه همسرتان باشید عضوش شو مطالبش عالیه،کلاسای اعتماد به نفس اون کانال هم شرکت کن اگه تونستی هزینش ۳۰_۴۰حدودا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ابجی من تعریف میکنم بعدش میزنه تو زوقم میگه هه بیا زنایه اینستا رو ببین چه با س ن ی دارن هه 

بگو زنای اینستا همشون ژلن وپلاستیکی،پول بده ژل بزنم وعمل کنم  اونوقت بیا بلبل زبونی کن برام،حالا خودش خیلی همه چی تمومه انگار

ابجی من تعریف میکنم بعدش میزنه تو زوقم میگه هه بیا زنایه اینستا رو ببین چه با س ن ی دارن هه 

اون فریب شبکه های اجتماعی رو میخوره و نمیدونه که دخترا اونجا با صدتا ارایش  و عمل اونجورین....میتونم بپرسم تحصیلاتش چقدره و شغلش چیه؟!البته اگه جسارت نباشه ها خواستی نگو😘

2728
خیلیم مغروره نمیتونم بگم بالا چشت ابروعه حالا نمیگم میگع گم شو برو خونه بابات زشت ایکبیری بگم سه طلا ...

بعدم زنای اینستا که میبینی پیجشونو اکثرا کارشون درست نیست واز یه جاهای دیگه درآمد دارن،اونایی هم که سرشون به تنشون میارزه کلی هزینه کردن که شده این.

اون فریب شبکه های اجتماعی رو میخوره و نمیدونه که دخترا اونجا با صدتا ارایش  و عمل اونجورین....م ...

آبجی من ۱۸ سالمه اون ۲۶  یه سال دانشگاه رفته دیگه نرفته رفته دنبال کار بخاطر کرونا ۵ ماهه خونس وگرنه بعد ازدواج هفته ای ۱ روز خونه بود

2738

چرا خودتو اینقد کم میبینی؟ من یه نفرو مینشاسم قد شاید ۱۸۲ اینا باشه اونقددددبلنده ولی اتفاقا اونقد با اعتماد به نفسه خودشو تعریف کرده همه میگن چقد خوب قد بلنده

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
آبجی من ۱۸ سالمه اون ۲۶  یه سال دانشگاه رفته دیگه نرفته رفته دنبال کار بخاطر کرونا ۵ ماهه خونس ...

سنت هم اقتضا میکنه که زیاد رو ظاهرت حساس باشی من مخالف اینم که ادم فقط خوبی های خودشو ببینه ادم باید نکات منفی و چیزای بد خود ببینه ولی بدون کل این بقول خودت عیب ها و زیبایی ها کنارهم دیگه تورو میسازن و تو میشی یه شخص خاص تو دنیا.....سعی کن با عیب هات کنار بیای و از زیبایی هات لذت ببری....اگه عمیقا خودتو دوست داشته باشی همسزتم دوستت خواهد داشت😊😊

عزیزم زنا مثه گل میمونن باید بهشون رسیدگی بشه...بخودت برس بهش بگو فلانی رفته ارایشگاه چیکارکرده.. ازهمین اینستا شروع کن.. بگو این رفته کاشت ناخن.. اون موهاشو کراتین کرده فلان تمن... اون پوستشو لیزر کرده فلان قدر.. ازهمون اینستا نشونش بده ... امیدوارم بتونی سرجا بنشونیش و بفهمه ک باید خرجت کنه... زنی ک خرج نداره ارج نداره ازهمون اول ب شوهراتون یادبدید باید خرجتون کنن

2706