2737
2734

ینی همه اینجورین ها عشق اولش یکی دیگس اصلانم فراموش نمیشه متاسفانه وقتیم برمیگیرده اگر تو رابطه هم باشی بازم خوشحال میشی و تو دلت قند اب میشه چراااا واقعا 

اون وقت من میگم گذشته طرف واسم مهمه همه میپرن بهم که نه گذشته مهم نیست. مهم الانه

اتفاقا گذشته خیلیم مهمه

خود را گول نزنیم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عشق اولم یکی بود که تازه عاشق و معشوق هم نبودیم من یک طرفه عاشق بودم بعدشم رفت از زندگیم الان هم کاملا فراموش کردم حالمم ازش بهم میخوره خدا رو شکر ازدواج نکردم باهاش 😓

الان هم منتظرم یکی بیاد عاشقم کنه که خاک تو سرش نمیاد هر چی منتظرم😂😂😂😂

باز گفتین همه 

اخه از کجا از زندگی تک تک مردم خبر دارین شما ای خدا 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
اون وقت من میگم گذشته طرف واسم مهمه همه میپرن بهم که نه گذشته مهم نیست. مهم الانه اتفاقا گذشته خیلی ...

آره ببین گذشته خیلی مهمه

تو دختری رو تصور کن که با اکثر پسرا عکس و سلفیو بوس و اینجور کارا کرده باشه

بعد یه آقایی بدون تحقیق باهاش ازدواج کنه

فردای روز اون دوس پسر بره زیر گوش شوهره کری بخونه دیگه اون زندگی زندگی میشه اعتماد برمیگرده؟نه

أحب نفسي في أي إصدار
2738
باز گفتین همه  اخه از کجا از زندگی تک تک مردم خبر دارین شما ای خدا

تو نی نی سایت کاربرا پیش گویی میکنن ،آمار همه ما تو خونه هامون را دارن و ....

خخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
تو نی نی سایت کاربرا پیش گویی میکنن ،آمار همه ما تو خونه هامون را دارن و .... خخخ

من اخر پیر میشم تو نی نی سایت 🤣😂😂

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

خیلیا ممکنه قبلا عاشق یه نفر دیگه باشن و نشه و بعدا رابطه ی دیگه ای رو شروع کنن.ولی این که هنوز به اون ادم فکر کنی و با کس دیگه ازدواج کنی و بری زیر یه سقف فقط از یه ادم کثافت و لجن برمیاد.شما میگی همه این قدر لجنن؟من قبول ندارم

من اخر پیر میشم تو نی نی سایت 🤣😂😂

والا :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706