2726
عنوان

هشتای همه

| مشاهده متن کامل بحث + 12151 بازدید | 1807 پست
نع ديگع نداشتيمااااا ديجى قبلى پول نميگرفتا حالا جون تو سفيدى ميخواى پوليش كنى؟؟؟😂🤦🏻‍♀️

سیاه خاص تر بود ک 

سفید رو ک همه دارن 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم دیگ چیو شروع کنم برات مهم نباشه همین این روزا هم میگذره میره

بله بله 

فرمایشتون متین 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
فعلا بنیم آی داره از سوراخ سایت و نگا میکنه  یعنی دوس دارم پاشم برم دنباله نینی یار ۳ 😂😂

چقد من برات ناراحت بودم که رفتی 😥😥😥😥

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
2728
😂برا من يكى دعا كن خداييشااااااا خعلى مريضم🤦🏻‍♀️ الان دهن باز كنم سايت زيرو رو ميشه زندگيمم در ...

الغوووووووووووووووث

دهنت را ببند زليخا من ب تو احتياج دارم😏😐

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
😂😂😂😂😂😂چون من جاذابم 😌✌

تو جذابى ما بايد پول جذابيت تورو بديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فاااااااعك

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
الغوووووووووووووووث دهنت را ببند زليخا من ب تو احتياج دارم😏😐

بله سرورم🤦🏻‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
من سفیدم یا سیاه؟

تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 🙄

میدونی شهر ما نیتش خیر بوده .... 

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
خیلی زرنگه😐😂😂😂

عژب ناملديع هاااااااع😃

مهسا یکی تاپیک زده نی نی یار کاریمو برگردون دلم براش سوخت  نمیدونه ما از صب چه مراحلی رو طی کر ...

میگم تاپیکش کو 

همه بریزیم اونجا باز نینی یارارو تگ کنیم😂😂

بقران دوباره مارو ببینن با هفت تیر میزنن 😃

میگن اینا دیوونه ان کلا همشون با هم دوستن هر کدومم از جاشون پاشده 

گرفته لغو کاربری کرده از نینی سایت 😂

صاحب قلبِ من تا ابد فقط خودتی و خودتی و خودت👈s❤
یادته ی امتحان ب جام داد؟؟؟؟😂✌🏻

بلع😐🤦🏻‍♀️

اصلا بخاطر تو برش گردوندم 

تازه برگاشو میدیدم گریه میکردم ب خاطرش 😥

2706