2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوای شدیدی کردیم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 93 پست
به نظر من برو تا بفهمه من شوهرم ۱۰۰ بار بیرونم کرد ولی من نرفتم روز به روزم بدتر شد دید هرکار میکنی ...

خانوادم کرونا دارن تو قرنطینه آن دو ساعت فاصله دارم باهاشون 😭😭😭

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد😊
به نظر من برو تا بفهمه من شوهرم ۱۰۰ بار بیرونم کرد ولی من نرفتم روز به روزم بدتر شد دید هرکار میکنی ...

منظورم از اینکه چیزی کم نزاشته برام یعنی فوش های بیشتر و بدتر و کتک های بیشتر و سر کوچکترین حرفی کتک و فوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی سر چی دعواتون میشه اخه؟؟ مشکلاتتون مالیه؟؟

نه بابا همینطور الکی فحش میده 

مثلا میگم مادرم امروز این کارو کرده میگه مادرت گوه خورده 😭

2728
اگه مردی بی دلیل این حرفا رو بزنه حتما مشکل داره دیوونست ولی اگه بی دلیل باشه

کینه به دلش مونده چون مادر و پدرم سخت گرفتن مجبورش کردن چهار وسیله بخره برا جهاز ما رسممونه ولی شوهرم اینا این رسوم ندارن 

نه بابا همینطور الکی فحش میده  مثلا میگم مادرم امروز این کارو کرده میگه مادرت گوه خورده 😭

چه بی تربیت

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
برو مرکز مشاوره نیروی انتظامی تو شهرتون. نهایتش جلسه ای ۱۰۰۰ تومن میگیرن. مشاوراش خوبن

اخه من به مشاور نیاز ندارم اونی که به مشاور نیاز داره شوهرمه 

بخدا قسم مادرشوهرم چند ماه پیش خر چی از دهنش در اومد بهم کفت من فقط بخاطر شوهرم چیزی بهش نگفتم و احترامشو نگه داشتم 

اخه چقدر دیگه شخصیتم خورد بشه؟!

2738
کینه به دلش مونده چون مادر و پدرم سخت گرفتن مجبورش کردن چهار وسیله بخره برا جهاز ما رسممونه ولی شوهر ...

بیشتر از فحشی که میده خودش داره عذاب میکشه چون کینه تو دلش داره. کاش میشد برید مشاوره. ان شاالله که عوض بشه رفتارش 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
بیشتر از فحشی که میده خودش داره عذاب میکشه چون کینه تو دلش داره. کاش میشد برید مشاوره. ان شاالله که ...

فک نمیکنم بره مشاوره ینی قبول نمیکنه و مسخره میکنه 

الان اومد خونه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ گفت من اومدم رفته باشی😭 خودمم حامله ام 

بنظرم برو

چون میدونه نمیری سوارت شده

بروحتما

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706