2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومی احیانا خطایی از من رخ داده؟

شما نه اسکرین داری نه مدرک درستی داری .. الکی اومدی میگی ایشون با روح ارتباط داره .. به نظر خودتون قابل باوره ؟

تاپیک الکی زدین

🌹
2728
یا مثلا گفته پارسال 1398 بوده سال بعد 1400 

😂😂😂😂👌

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
اگه محترمه چرا تو همون تاپیک به استارتر بی احترامی میکرد 😐

شخصیت آدما رو از طرز برخوردشون با بقیه نمیشه تشخیص داد به من بی احترامی نکردن ولی خیلی ام معدب و محترم بودن سوال هامم جواب دادن و راهنماییم کردن

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
متاسفم 

برای خودت؟ 

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
شما نه اسکرین داری نه مدرک درستی داری .. الکی اومدی میگی ایشون با روح ارتباط داره .. به نظر خودتون ق ...

بنده تو تاپیک حس ششمی بودم

اونی ک ادعا میکرد حس ششم داره چرت میگفت ولی ایشون ک اومد کاربرا میگفتن درسته منم کامنت گذاشتم جوابمو تداده گفتم تاپیک بزنم....خانوم محترم اگ دیدی تاپیک مناسب شما نیس یا صرفا الکیه میتونید تشریفتونو ببرین بااحترام😊

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
میگع انگار با روح ارتباط داره

سلام خیلی ممنون معرفیش کردین قطعش کردم اگر باهاش در ارتباطین بهشون بگین دفعه بعد عضو بشه و اینده نگری کنه اطلاعاتش میره فتا

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706