2733
2734
عنوان

سلام لباس خریدم

335 بازدید | 18 پست

دیروز تاپیک زدم لباس خریدم ولی سایت مشکل داشت نتونستم بزارم.ماشالله شما هم کع صبر ایوب دارید و ترکوندیدددد تاپیکو.الان میزارم فقط دوباره نترکونید خواهشاا.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گذاشتی لایک لطفا 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

مبارکت باشه ببینیم😌

مگه نمی دونی تاپیکهای دیگه منتظر قدوم پراز خیر و برکت ما هستن برای حل معضلات بزرگشون🤓

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2738
خب چرا پست اول نذاشتی؟

باور کن پست اول ک میذاریم کسی نمیاد جواب بده😅من اولا پست اول میزاشتم میدیدم کسی هیچی نمیگه 

دیگه پست اول نمیزار پست ده،۱۱ و... میزارم😅

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
باور کن پست اول ک میذاریم کسی نمیاد جواب بده😅من اولا پست اول میزاشتم میدیدم کسی هیچی نمیگه  د ...

بهتر شنیدن کلی لعن و نفرینه😂😂😂

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

کو

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706