2410
2553
عنوان

داستان زندگی من و درس عبرتی برای پدر و مادرا و مشکلاتی الان درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2690 بازدید | 121 پست
من دوهفتس ی ذره تهوعم بهترشده ویار زیاد دارم شکم درد هم میگیرم دکترم گف نباید زیاد سرپا وایسی منم ۳۰ ...

مو بخور جاشو محکم میکنه واسه حالت تهوع خوبه منم کمی دم غروبی هنوز همراهمه  حالا نمیشه شیاف استفاده کرد بهتر هست موز بخوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مو بخور جاشو محکم میکنه واسه حالت تهوع خوبه منم کمی دم غروبی هنوز همراهمه  حالا نمیشه شیاف استف ...

موز🤭🤭🤭😆😆😆با خونواده شوهرمیم اینارو بهت میگم نگو خسیسی ها بخدا تقصیر من نیس گرونیه دیگه پدرشوهرمادرشوهر جاری برادرشوهر بچش و خواهرشوهر باهم زندگی میکنیم حساب کن هر سری بخواد واسم موز بگیره باید واسه این همه ادمم بگیره بخدا حقوقمون کفاف نمیده 🙈🙈🙈🙈🙈

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

با ی پره ایه حدود دوساله اشنا شدم از طریق دوست مشترک پرستاره خییلی خوبه ینی اولین پسریه ک من بعد سال ها تونستم بهش اعتماد کنم و حس خوبی باهاش دارم تمام بی اعتمادیا و گیر دادنامو تحمل میکنه اهل لاشی بازی و دختر بازی نیس تا حالا به انواع روشا امتحانش کردم حس خوبی باهاش دارم 

خانوادش از ما از نظر مالی پایین تره و از نظر مذهبیم ی ذره مذهبی تر ولی فقط خانوادش خودش با فرهنگ ما مشکل ندارع وقتی اومد خاستگاری بعد چن سال دوستی اول بابام قبول نمیکرد هم بخاطر شغل و درامدش هم خانوادش

2720

ولی کلی سر این ی مدتی باهم دعوا و بحث داشتیم من واقعا به این اعتقاد پیدا کردم پول درسته لازمه ولی باید به اتداره باش اگه زیاد باش مشکلات اینجوری بوجود میاره با کلی جنجال و دعوا تونستم راضیشون کنم الان باهم نامزدیم ولی من بخاطر همه چیزایی ک تا الان گفتم کلا خیلی شکاک و بدبینم خیلی کنترلش میکنم اون منو خیلی دوس داره میدونم سعی میکنه چیزی نگه ولی بعضی وقتا خودمم حس میکنم زیادی گیر میدم زیادچک میکنم ولی دست خودم نیس بخدا منم حق دارم

دیشب سر این موضوع بحث کردیم از دستم خیلی ناراحت شد بگید چیکار کنم خانما گذشتم رو زندگیم بدجور سایه انداخته خیلی بی اعتمادم با این ک واقعا اهل این چیزا نیس شغلشم اینقد سنگینه ک به من و شغلش واقعا بیشتر نمیرسه ولی بازم بی اعتادم راهحل بدید لطفا چیکر کنم

2714
تو یه ساختمون یا تو یه خونه ?

تویه خونه بابا هممون چپیدیم تویه خونه دوخابه 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

علاوه بر اینا اینو گفتم ک خانمایی ک بچه دارن تجربه بشع براشون حواسشون باش تحت هیچ شرایطی نذارین بچه از مشکلاتتون با خبر شه جلوش درست رفتار کنید نشون ندید مشکل دارید 

به کوچیک ترین تغییر تو روحیه بچه هاتون حساس باشین

بگیره بزاره تو اتاقت

نمیشه بابا میفهمن😢

2706