2733
2734

خانما بیاین میخام داستان زندگیمو بگم

من از زمانی ک بچه بودم خیلی لوس و نازپرورده بزرگ شدم از طرف خانواده مادری اولین نوه بودم و از طرف پدری ام خیلیییی عزیز پدرم چشم پزشک و مادرم مامایی خونده ک بعد از تولد برادر کوچیکم دیگ کار نکرد و خونه دار شد وضع مالیمونم خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از بچگی با توجه خیلی زیاد بهم بزرگ شدم اصن پیش نیومده بود ک کسی منو دعوا کنه بعدش رفتم مدرسه و همه بهم توجه خیلی زیادی داشتن همه زندگیم خوب بود تا زمانی ک من وارد راهنمایی شدم و ی نوجوان شدم 

از اون موقع مشکلاتم شروع شد اولا اینک من خیلی زودتر از موقعی ک باید به بلوغ جنسی رسیدم 

2738

ولی علاوه بر اون وقتی ک خیلی بچه بودم حدود نه ساله ی شب خونه عمم مونده بودم و پسر عمم ک اون زمان ۱۵ساله بود موقعی ک میخاستم بخوابم به بدنم و ناحیه های خصوصی بدنم دست زد و من اون موقع ک متوجه نمیشدم چی میش ولی این کارو انجام داد و من هنوزم ک هنوزه نمیدونم ک ایا پرده دارم یا نه بر اثر احمقبازی و کنجکاوی پسر عمم از بین رفته

این شد ک من خیلی زود به بلوغ رسیدم و همیش بیشتر از سنم میدونستم و متوجه میشدم 

وقتی ک وارد 14سالگی شدم کم کم ی عشق و علاقه یک طرفه بین من و پسر عمم شکل گرفت من ی جور عجیبی عاشق اون شده بودم ولی اون اصلن به من توجه نمیکرد 

اون هیچ توجه خاصی از خودش نشون نمیداد ولی من خیلی دوستش داشتم هر بار ک اونجا میرفتیم من کلی به خودم میرسیدم و سعی میکردم توجهشو جلب کنم 

از اون طرف دیگ رابطم با پسرعمم داشت خوب میشد تا رسید به عید سالی که من

2706