2726
عنوان

حس ششم

132 بازدید | 13 پست

منم دقیقا این تواناییا تا ۷ سالگی داشتم و مال من۱۰۰ درصدی بود.... یعنی وقتی ی اتفاقی قراربود بیوفته من قبلش حسش میکردم و ب زبونش می اوردم ولی تو عالم بچگی نمیفهمیدم اتفاقات بدا نباید بگم بخاطر همین ک هروقت ی اتفاق بد حس می کردم و ب بقیه میگفتم باهام دعوا پیکردند و ب چشم بد میدیدندم بخاطر همین دیگه از همون سن تصمیم گرفتم روش تمرکز نکنم تا کمکم این تواناییا از دست دادم.... مثلا درمورد اینکه بچه داییم سقط میشه ی روز ک زن داییم باردار بود بحث جنسیت بچش بود منم خب بچه بودم گفتم بچش میمیره ب دنیا نمیاد ک وقتی سقط شد همه منا مقصر میدونستند... یا ی بار خالم اینا داشتند میرفتند مسافرت خیلی پز دادند ب ما و دلما شکوندند بچه بودم خب یهو حسی گفتم خاله شما ک اصلا نمیرسید تصادف میکنید بعد ک تصادف کردند داییم انقدر بهم فحش داد ک خانواده بابات تصادف کنند ایشالله ک دعا نکنی برای خواهر من... واقعا درک نمیکردند اینا حرفا حسی میاد تو ذهن من و من از روی بدخواهی نمیگم ....

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوالم حالا اینه واقعا شمایی ک حس ششم دارید اذیت نمیشید وقتی اتفاقات بدا از قبلش میدونید من همیشه درعذاب بودم ک میدونستم ی اتفاق بد قراره بیافته ی جورایی فکر میکردم مقصرم تو اون اتفاق.... 

2728
سوالم حالا اینه واقعا شمایی ک حس ششم دارید اذیت نمیشید وقتی اتفاقات بدا از قبلش میدونید من همیشه درع ...

من زیا دقیق نه ولی یه دفعه در مورد یه نفر میوفته به دلم نمیدونمم چیه ولی همون لحظه همون فرد یا زنگ میزنه یامیاد

یه بارم گوشی عموم زنگ خورد تو جیبش بود بعد من تو دلم گفتم پسر بزرگشه درست در اومد 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
اگه هنوزم این توانایی رو داری میشه بگی من کی باردار میشم پس؟😭

ندارم عزیزم...ولی دعا میکنم ایشالله الان حامله باشی و بعد بفهمی سوپرایز بشی.....