2733
2739
عنوان

خانما با شوهرم دعوام شد

837 بازدید | 85 پست

سلام 

من و شوهرم یه ساله که ازدواج کردیم و شوهرم بیکاره 

امروز داشتم دیوار بخش کاریابی و ایناشو میگشتم و گفتم که موارد خوبی هست باید تلگرام بهشون پیام بدم شرایطش رو بفرستن 

اول اینکه گفت تلگرام منو بده 

دوم اینکه گفت اینا همشون کلاهبرداریه 

سوم اینکه گفت من که کار میکنم تو چه نیازیه کار کنی 

و منم گفتم اگه نمیخواستم کار کنم انقدر کلاس های مختلف و اموزش های مختلف نمیگرفتم 

من میخوام خودم کار کنم و فعال باشم 

حوصلم سر رفته 

خانما خیلی احمقه مثلا میگم خب فلان پول رو داریم بریم برنج و اینا بخریم میگه نه باید پول جمع کنیم بعد مثلا میشه ساعت 8و نیم شب میگه بپوش بریم بیرون 

میریم رستوران راحت 130 140 تومن خرج غذا میشه و میایم 

بیکار منظورم شغل موجه بود وگرنه تو اینستا سفارش میگیره ولی درامد ثابت نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد حالا داره جاهای اشتباه سرمایه گذاری میکنه 

به خدا یه بار گفتم این سایت کلاهبرداره 

دوباره رفت تو فکر فروش کلیه و جدا شدن و... 

اخرم یه سایت کلاه بردار سرمایه گذاری کرد 

کل وقتش هم داره تو همین جاهای کلاهبرداری سر میکنه

2728
خب بخدا منم همینو میگم  تو هفته ی گذشته 580 تومن خرج شام ها شده

الان اگه میرفت با ۵۸۰ تومن کل خرید خونه رو میکرد یکم باهاش صحبت کن و راهنمایش کن ببین درست میشه یا نه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738

اول که گفته تلگرام خودشو بدی راست گفته 

دوم اینکه گفته بیشترشون کلاه برداریه بازم راست گفته 

چون خودم دنبال کار بودم چندین مورد اینجوری دیدم که باشماره خودم رزومه فرستادم طرف میگفت عکس تمام قد بده بدون چادر 

یا هماهنگ میکردم برم مصاحبه میرفتم میدیدم طرف اشغاله و تا فهمیدم متاهلم گفت نه به درد ما نمیخوره و چندجای دیگه هم فقط پول گرفتن و کار ندادن سوم اینکه شوهرت احمق نیست اول ازدواجتونه میخواد مثلا ببرتت بیرون و غرور داره شما که عاقل تری با زبون خوب بهش بگو که میشه ماهی یبار رفت غذا بیرون و پس انداز کرد 

تا خدا با من است زمانه با من است .

الان افتاده تو ارز دیجیتال و... این چیزا 

بهش میگم این سایتایی که توشی کلاهبردارن عصبانی میشه 

بخدا قسم 5 شب پیش حدود 40 دلار توی یه سایت که من میدونستم کلاهبرداریه سرمایه گذاری کرد 

پول رفت 

و کلی از این تصمیما 

بعد بهش میگم اینا اسکمه 

یه ربع بعد با یه لحنی که داره مسخره میکنه میگه مگه هر کسی همینطوری الکی میتونه بفهمه اینا معتبرن یا اسکمن 

بنده خدا شوهرت دست ودلبازه دیگه،اون مطمئن باش وضعش خوب میشه چون فکر وذهنش پای خرده نمیچرخه  خودت هم میگی فعلا درآمد داره ،شما طرز فکراتون با هم فرق داره بنظرم فعلا لذت ببر از این موقعیت تازه عروسی کردید خیلی ها دوست دارن الآن جای شما باشن چون یه همسر خسیس دارن

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

عزیزم اگه این شغلای کار در منزله که میگن به تایپیست نیاز داریم یا چمیدونم شرکت ایده پردازان وب و ایران استخدام و چیزای دیگه‌که اسم های مختلفی دارن اصلا ثبت نام نکن مقداری پول میگیرن برای ثبت نام و در ازاش پورسانت دریافت میکنند و مردمو گول میزنن. بهتون کار تحویل میدن ولی کارایی که سر و ته نداره و همش الکیه و هیچی بهتون‌نمیرسه

نگران نباش، از این تیپ مشکل ها خیلی ها دارن، ببین مردها همون پسر بچه های لجباز سابقن، فقط قد بلند کردن و ریش دراوردن، بعد ازدواج به کمک خانومشون پخته میشن، سعی کن اروم اروم نرمش کنی، باهاش خیلی صحبت کن، مردها احتیاج دارم بهشون قدرت بدیم، نباید حس کنن خوار شدن، پشتش رو‌هیچوقت خالی نکن ولی یواش یواش بهش یاد بده چجوری پولش برنامه ریزی کنه، با مهربونی باهاش حرف بزن، مردها چه بخوان چه نخوان برای زندگی و پیشرفت به همسرشون نیاز دارن، پس این هنر‌تو هست که بفهمی چجوری سکان کار رو بدست بگیری، نگران نباش شما اول زندگیتونه یواش یواش دستت میاد، در مورد سرکار رفتن خوپت هم بهش امر نکن که باید برم سر کار، اینحوری مردها حرصشون میگیره، فکر میکنن قدرت و صلابتشون زیر سوال رفته، اروم اروم با بگو من میدونم تو مرد خونه ای سایه ی سرمی من ققط میخوام بهت کمک کنم، میخوام پیشرفت هم بکنم تو کمکم کن

اول که گفته تلگرام خودشو بدی راست گفته  دوم اینکه گفته بیشترشون کلاه برداریه بازم راست گفته&nb ...

عزیزم درست میگی 

ولی میخواستم عکس العملش رو ببینم 

کلا اجازه ندارم بیرون برم 

هر چی میگم بخریم نه میاره 

هر چی ها 

بعد الکی پولمون خرج میشه 

یعنی هیچی به هیچی 

ارتباطم رو با همه حتی مامانم بریده

واقعا دیگه دارم روانی میشم 

خودمم میدونم کلاهبرداریه ولی خب من عقل دارم دیگه 

کرا باید تو همه چی در سایه ی اون باشم؟ 

خب حالا بحث سنتی هم بکنیم بیشتر از دو ماهه رابطه نداشتیم فقط من اقا رو ارضا کردم 

این هیچ جا به هیچ صراطی مستقیم نیست 

تاپیک های قبلم رو بخون 

بعد اگه دوست داشتی راهنمایی ام کن 

2706