2733
2734
عنوان

بچه ها کی اسم این فیلمو بلده

153 بازدید | 7 پست

ی فیلم خارجی بود چن سال قبل دیده بودم 

دختره ویزاشو یادش رفته تمدید کنه و باید برگرده کشور خودش ولی چون کار داره نمیتونه برگرده بنابراین ب ی پسره ک زیر دستشه دستور میده ک باهام ازدواج صوری کن تا بتونم بمونم 

برا اینکه دولت میاد و تحقیق میکنه در مور دشون اینا باهم میرن سفر اونم ب شهر پسره 

اونجاس ک دختره میفهمه پسره خیلی پولداره و  کلی کارخونه و ماشین سازی داره

خلاصه کم کم اینا بهم علاقه مند میشن 

خیلی دوسش داشتم این فیلمو 

کسی هس دیده باشه؟

اسمش چی بود میخوام برم دانلودش کنم بازم ببینم ی دفه ای دلم ب شدت خواس ک دوباره ببینمش 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر دوست داشتی جای اون دختره بودی😊

😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731
بازیگر زنه ساندرا بولاک هست اسم فیلمش خواستگاری 

دمت گرم دختر 

خیلی خوشحالم کردی 😍😍😍😍 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738