2726
عنوان

یه چایی خوش طعم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 64 پست
قیمتش چطوره؟ فروشگاها دارن ؟

اره عزیزم من از فروشگاه میخرم همیشه قوطی نیم کیلوییش هشتاد تومنه کمی گرونه ولی واقعا ارزششو داره هیچ چایی قابل مقایسه باهاش نیست هم عطرش هم رنگش صبح که از خواب بیدار میشم چایی دیشبو خالی میکنم هنوز خوشرنگه و سیاه نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره عزیزم من از فروشگاه میخرم همیشه قوطی نیم کیلوییش هشتاد تومنه کمی گرونه ولی واقعا ارزششو داره هیچ ...

به صرفه هست اونوقت؟ میشه خرید با یه چای معمولی قاطی کرد؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
نشنیدم خارجیه؟ قیمتش ؟

بله خارجیه چای تونینگز از معتبرترین شرکتهای دنیاس قیمت نیم کیلوییش هشتاد تومنه ولی معرکه س و انواع مختلفی داره توننینگرز این قوطی فلزی مشکی روش نوشته با طعم مرکبات

کافی یبار چای تونینگز با طعم مرکبات که قوطی مکعب فلزیه مشکیه رو امتحان کنی دیگه هیچ چایی رو نمیتونی ...

واااای ما به این تویینگز لعنتی معتاد شدیم یه زمانی کمیاب شد همه جارو به عشقش زیر پا گذاشتیم 

وااااای عطر لیموشششش طعمشششش

پاشم برم دم کنم دلم خاست

به صرفه هست اونوقت؟ میشه خرید با یه چای معمولی قاطی کرد؟

من که چند وقته استفاده میکنم چون همسرم به طعم چایی خیلی حساسه فقط اینو میخوره ولی چون کیفیتش خوبه یه ق چایخوری کوچیک دم میکنم سه چهار لیوان بزرگ خوشرنگو جواب میده گاهی هم با دوغزال ترکیب میکنم اونم خوبه هر مهمونی میاد حتماااااا میپرسه چه چایی مصرف میکنید

2706