2703
2553

سلام 

لطفا اسماتونو بگید و نیت کنید برای حاجت دلتون صلوات میفرستم هدیه میکنم به اقا امام رضا،ان شاالله همگی حاجت رواشید

لطفا اگر خواستید و مایل بودید برای سلامتی و تشکیل قلب تو دلیم دعا کنید ممنونم🙏❤

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

التماس دعا منم فرستادم برات . ب اسم کاربریم لطفا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4631329/شبه-تولده-اقاامام-رضاستقراره-امشب-یاسین-هدیه-کنیم-بهشونسهیم-بشین-و-حاجت-دلتونو-ا?postId=143981064

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ایته الکرسی میخونم برات

اسمم فاطمه هسته دعا کن به عشقم برسم 

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2714

من براتون به نیت پنج تن ۵تا صلوات فرستادم.

اللهم صل الامحمدوال محمد وعجل فرجهم.

الهم صل الامحمدوال محمد وعجل فرجهم.

الهم صل الامحمدوال محمد وعجل فرجهم.

ان شاءالله سالم سلامت نی نی تو بغل بگیری.