2726
عنوان

شوهرمو بااینکارام اذیت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3315 بازدید | 134 پست

استرس خیلی بده منم باردارم 25 هفته یکی دوهفته که رابطه نداریم اعصابم خورد میشه خوب تحمل میکنی😁منم تواون مدت که خبری نیست یکم تنگ میشم ولی بعدش که شروع میشه یواش یواش جاباز میکنه 😁خیلی ولی جا باز میکنه😐به نظرم به هول و قوه الهی شروع کن خواهر منکه میترسم بچه بیاد نتونیم مثل قبل هر وقت دوس داشتیم رابطه داشته باشیم☹️

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس خیلی بده منم باردارم 25 هفته یکی دوهفته که رابطه نداریم اعصابم خورد میشه خوب تحمل میکنی😁منم ت ...

اره دیگه تا بچه نیومده قشنگ لذتشو ببرید بچه بیاد نمیشه من وقتی پیش شوهرم میشینم پسرم چپ چپ نگا میکنه ۱۳ سالشه

بهش بگو بیشعور متوجه نمیشی زایمان کردم تو کلت پشکل ریختن مگه که عقلت نمیرسه زنی که زایمان کرده رو نب ...

😳😳😳

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2728

ب خاطر فاصله ای ک افتاده بنظر من دچار ترس ذهنی شدی وگرنه اگه مراعات کنه در واقعیت نباید دچار دردی بشی و اگه باشه هم خیلی کم و قابل تحمله

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
قبل ازدواجش چیکار میکرد مگه؟؟؟ حالا میمیره برای آرامش و راحتی زنش یه ماه دیگه هم صبر کنه ؟؟؟؟ 😊😊😊

دلم برا شوهرت سوخت😬

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ریلکس باشی چیزی نمیشه هفت هفته شده دیگه کافیه 

البته من تا دوماه اجازه ندادم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
اره اگه بخیه نکنن همینطوری باز بمونه گشاد نمیشه به نظرت

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 صد درصد دهه 80 هست اینا رو میپرسه 😂😂😂😂😂😂

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
😂😂😂😂😂

۱۴سالشه خواستم جوابشو بگیره ذهنش منحرف نشه  

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2706