2726
عنوان

این لباس خوبه.همه بیاین ولی کوردا هم بیشتر بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 75 پست
اشکال نداره خانوم زیبا.منم خوشحال شدم از آشنایت سپید بخت بشی

قربونت برم😍😘❤💛

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چشمت بی بلا مرسی عزیزم❤❤

وای امضاتو خوندم یادم اومد یه بار بادوستام که اینترنت اونموقعا رواج نبود و همین شماره وپیامک بود زنگ میزدیم به شمارها و سرکاری ومزاحمت یه بار من یه شماره رو گرفتم و بوق خورد و یه پسر برداشت و کاملا جدی گفت الو گفتم ببخشید فلانی گفتن نه گفتم باشه چراعصبی میشید اشتباه شده خداحافظ همه دوستا شوخی ومسخره و فلان بعد یه هفته که منم چون گوشیمو جدیدگرفته بودم بردمش مدرسه😁ویهو سرکلاس دینی گوشیم تو جای حساسم شروع کردبه لرزیدن داشتم سکته میکردم خودمو زدم به بالاآوردن و دویدم سمت دسشویی وجواب دادم و همون پسره بود گفت من علاقه ایی به مزاحمت ندارم اما تاحالا کسی مزاحمم نشده بود والان فکرم درگیر شماست بگید کی هستین از اقوامید منم گفتم آره منو نمیشناسی اما من میشناسمت😁گفت بگو کی هستی اگه خودم پیدات کنم با تمام خانوادت دفنت میکنم منم عصبی کلی فحش واینا گفتم و گفتم توفکرکردی کی هستی من کل خاندانتو میخرم مزاحمم بشی برادرامو میگم بکشنت😂چاخان بستم و گوشیو قطع کردم بعدچندروز پیام داد که آره من پسر فلان طایفه ام و گفتن کورد هستن و خیلی اسم و رسم دارن و کلی قوم زیردستشونه و نمیدونم چقدرش راست بود اونموقع ها بعدگفت دیگه مزاحم نشم و...... دیگه داره طولانی میشه فقط یادمه یه بار بهم گفت اولین دختریم که باوان زندگیش شدم منم گفتم فحش به خواهرت بده😁😁الهی اینقدر بهش برخورد اما گفت معنیشو خودت پیداکن منم چون کسی رو نمیشناختم که کورد باشه نمیدونستم الان یاد اون افتادم هعی😑

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
گذاشتم عزیزم

خیلی قشنگههه و بهتون میاد😍😍😍مخصوصا مدل استینش من خیلی این مدلی دوس دارم😁گفتین میخوایین برین باغ بنظرم مناسبه😍خوش بگذرههه❤

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
وای امضاتو خوندم یادم اومد یه بار بادوستام که اینترنت اونموقعا رواج نبود و همین شماره وپیامک بود زنگ ...

ای واااییی دختر فک کردی فحش داده🤦🏻‍♀️😂😂😐یعنی الان دیگه ازش خبری نداری؟اگه واقعا باوان زندگیش بودی و دوست داشت خودش باید بهت یاد میداد معنی این کلمه رو دیگه🙁

ای واااییی دختر فک کردی فحش داده🤦🏻‍♀️😂😂😐یعنی الان دیگه ازش خبری نداری؟اگه واقعا باوان زندگیش بو ...

خب من خیلی اذیتش کردم اول بهش گفتم دخترفامیلاتونم اون بیچاره هردختری که توقوم وایناش موبایل داشت رو زیر نظر گرفته بود تادوماه الافم بود همش هم باهاش سرقومیت واینا بحث داشتم بعددوماه بهش گفتم که فامیلش نیستم و توشهر دیدمش اونم همش دنبالم بعدش گفتم اصلا اصفهان هستم وفلان😂😁اونموقع اول دبیرستان بودم ۱۵سالم بود خیلی شربودم نه بعد آزار واذیت های شدیدم خطمو شکوندم و الان که اسم تورو دیدم یادش افتادم😁😂

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
خیلی قشنگههه و بهتون میاد😍😍😍مخصوصا مدل استینش من خیلی این مدلی دوس دارم😁گفتین میخوایین برین باغ ...

ممنون عزیزم دیگه برگشتم اون روز که می خواستم برم عکس لود نشد قول دادم اگه لود شد بزارم❤❤❤❤

2706