2737
2734
عنوان

تورو به خدا مراقب باشین

542 بازدید | 21 پست

بچه ها التماستون میکنم توروخدا بخاطر عزیزای خودتون..ماسک بزنید

مراقب باشی

سفر نرین

عروسی نگیرین

من پرستار قرنطینم.تو بیمارستانمون دیگه کادر سالم نداریم.همه مریضن.بسمارای سالم هم مریض میشن.همراهها هم همینطور

به ما گفتن تا از پا نیفتین و در حد بستری نشین بهتون مرخصی نمیدیم باید بیاین سرکار

حتی امروز تست گرفتن از ادمای دارای علایم رو هم قدغن گردن.فقط از بدحالها تست میگیرن.نمیدونم واقعا دلیلش چیه.امارو میخان بیارن پایین یا چی

به ما رحم نمیکنین به خودتون رحم کنین.میتونید عزیزتون رو پدر و مادر و بچه و همسرتون رو ببینید در حال مرگ؟؟؟؟

تورو به خدا ماسک بزنید تا بیمار نشید.اوضاع خیلی وحشتناکه.مراقب خودتون باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من دو هفته است کرونا  گرفتم. تا کی باید قرنطینه باشم. نگرانم همسرم کرونا بگیره. چون دیابت داره میترسم.راستی من حالم خوب شده فقط دو روزه خیلی سرفه های خلطی دارم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
سلام من دو هفته است کرونا  گرفتم. تا کی باید قرنطینه باشم. نگرانم همسرم کرونا بگیره. چون دیابت ...

حالت خوب‌ شده دلیل بر منفی شدن نیستثحداقل سه هفته باید جدا باشی تا خطر انتقال‌رفع شه

2738
حالت خوب‌ شده دلیل بر منفی شدن نیستثحداقل سه هفته باید جدا باشی تا خطر انتقال‌رفع شه

ممنون عزیزم. خودم که میگم تا دو هفته دیگه هم شده قرنطینه باشم تا مبادا همسرم بگیره. برای سرفه چی خوبه

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
ممنون عزیزم. خودم که میگم تا دو هفته دیگه هم شده قرنطینه باشم تا مبادا همسرم بگیره. برای سرفه چی خوب ...

برای  سرفه کرونا تقریبا هیچی

از دم نوشهایی که برا سرفه هست استفاده کن تا حدی موثره

سلام من دو هفته است کرونا  گرفتم. تا کی باید قرنطینه باشم. نگرانم همسرم کرونا بگیره. چون دیابت ...

شوهرمن دوازده روزه که گزفته ولی هنوز بیحاله و قفسه سینش گزفته 

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
2706