2733
2734
عنوان

دکتر چشم خوب تو تهران میشناسین؟

1038 بازدید | 10 پست

دکتر خودم ایران نیست فعلا هم نمیاد. اونیکی دکترم به جز مطب تو بیمارستان هم کار میکنه (مخصوص چشم نیست، همه جور دکتر و مریضی هست اونجا)، میترسم ناقل کرونا باشه 😔

دکتر چشم میشناسین فقط تو مطب باشه کارشم خوب باشه؟ سمت غرب یا شمال غرب تهران، مرکز تا سمت انقلابم اوکیه میریم.

اسم و محل کارش رو بگین بقیشو خودم سرچ میکنم پیدا میکنم.

دکتر کاظمی مقدم

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رضا حبیب اللهی 

کلینیک نور 

مطبشم فک کنم توانیره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

دکتر محسن کاظمی مقدم

کارگر شمالی.

منم خونمون شمال غربه ولی این دکتر ارزشش داره متخصص چشم خوب خیلییی کمه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2738