2726
عنوان

من یک عدد بدجنس هستم😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 68 پست

😐😐😐😐😐واس اموال شوهربیچارت ازالان نقشه کشیدی😐😐😐😐مرسی واقعا

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
فکرتون و دوس نداشتم  انشاعه که سایه اش 100 سال بالا سرتونون هس

مردن برای هیچ کس دور نیست 

حتی من که اینجا م 

من چیز بدی نمی بینم مرگ ادمارو 

چون یه واقعیت ه

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان به فکر دور از جون بعد از مرگ شوهرتی؟😐😑

ان شاالله عمرتون زیاد باشه ولی شاید عمر همسرت بیشتر از شما باشه این فکرا چیه اصن😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
خب اموال مرد مال همسر و بچه هاشه 

تو ایران مرد خدایی نکرده چیزیش بشه ب پدرو مادر پسر میرسه تا وقتی بچه بزرگ بشه.مگر اینوه مهریه رو اجرا بزاری😏و اینکه مرد هم وصیت کنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
😐😐😐😐😐واس اموال شوهربیچارت ازالان نقشه کشیدی😐😐😐😐مرسی واقعا

نه باور کن نقشه نیست 

منم اگه اتفاقی برام بیوفته اموال نداشتم می رسه به شوهر جونم خب😅😅😅😅😅😅

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

زن بعد از فوت همسر می تونه به اندازه مهریه اش از اموال همسر برداره، بقیه اش هم اگه فرزند داشته باشه بخش عمده اش به اولاد می رسه فکر کنم یک دوم و یک هشتم به همسر، دیگه تهش چی بمونه به پدرو مادر می رسه فکر کنم یک چهارم باشه، برادر و خواهر رو نمی دونم چقدره! ولی اگه همسرت اموالش از مهریه تون خیلی بیشتر آره یه مقدارش به خانواده اش میرسه، ولی اگه همون حدوده نگران نباش همش تقریبا سهم زوجه و اولاده

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
تو ایران مرد خدایی نکرده چیزیش بشه ب پدرو مادر پسر میرسه تا وقتی بچه بزرگ بشه.مگر اینوه مهریه رو اجر ...

خب من اشتباه میگم؟

باور کن الانم خونواده ی همسرم از من خوششون نمیاد 

فردا روز اتفاقی برای شوهرم بیوفته به خون من تشنه میشن 

معلومه ک هرچی مال و اموال پسرشون داره تصاحب میکنن خب😅😅😅😅😅😅

دوس دارم شوهرم همه ی اموالشو ب نام من بزنه😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

دور از جون شوهرت ولی شما هم ارث میبری هم مهریتو از اوال شوهرت میگیری اگه چیزی موند میدن خانواده شوهرت اگه بچه نداشته باشی

زن بعد از فوت همسر می تونه به اندازه مهریه اش از اموال همسر برداره، بقیه اش هم اگه فرزند داشته باشه ...

یعنی واقعا اگه زن هزارتا هم سکه باشه ب نامش ‌.....بهش کلش تعلق میگیره؟

2706