2733
2739

منم دلم نمیخواد اموال شوهرم دور از جون ش بعد از مرگش برسه به خونواده ش؟

درسته زحمتشو کشیدن .....

ولی دل خوشی ازشون ندارم و نظرم به شخصه اینه حق زن هست

مال شوهر نه خونواده ش ........

همینطور ک اگه اتفاقی برای پدر همسرم بیوفته ،خونواده ش یه پاپاسی کمک پسرشون نمیکنن

الان من بدجنس شدم😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوس دارم شوهرم همه ی اموالشو ب نام من بزنه😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2738
نه حقتو میخای دیگه

آفرین خیلی قشنگ درک م کردی

خدا نکنه چیزی بشه 

ولی منم اصلا ی قرونم دوست ندادم برسه بهشون.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706