2737
2734

میخام بریم خرید مبل و ی سری وسایل خونه.شوهرم دهن بینه با ی سری حرفا گول میخوره.خودم دقیقا میدونستم چی میخان بگن الان پیششون بودم گف باید بابا رو ببرین باخودتون میتونه کاری کنه ارزونتر حساب کنن وخودمم برا چیزای خونه داری میام کمکت بامهربونی میگ ی حرفایی زد ک مطمئنم ب شوهرم بگه کوتا میاد بنظرتون چطو شوهرم بش بگم ک نگه همه باهامون بیان.طبقه بالاشونیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودمون با وام وسایلمون خاستیم عوض کنیم.فقط ب اسم پدرش گرفتیم

😒😒😒با شوهرت نرووو

چه پرون پدرشوهرا 

یا اگه رفتی باهاشونسلیقه خودت از همه مهم تره ... 

من هیچ چیز جز سلیقه خودم نباشه نمیخرممم ... شده نخرم ولی 

2738
بگو عزیزم دوتایی میریم دیگه موردی نداره که. بگو یاد بگیر مستقل شدیم دیگه ما دونفریم فقط. و یا بگو ...

من باردارم لکه بینی داشتم میخایم بریم ی شهر دیگ۲ساعتی باهامون فاصله داره.اگ اونا بیان تو ماشین راحت نیستم.الانم بش بگم خو میگ تو نیا تاخودمون بریم😶

😒😒😒با شوهرت نرووو چه پرون پدرشوهرا  یا اگه رفتی باهاشونسلیقه خودت از همه مهم تره ...  ...

میدونی عزیزم حالا این ی درده بخان بیان نمیتونم توماشین راحت باشم چون میریم ی شهر دیگ برنامشو ریخته بودم ک تفریحی بریم

میدونی عزیزم حالا این ی درده بخان بیان نمیتونم توماشین راحت باشم چون میریم ی شهر دیگ برنامشو ریخته ب ...

اوو خرید میرید یه شهر دیگه کدوم شهر؟؟حالا اشکال نداره دسته جمعی هم خوش میگذره 

اونا ک لطف کردن برات وام جور کردن 

پس توام خوش باش باهاشون 

خودخواه نباش

اوو خرید میرید یه شهر دیگه کدوم شهر؟؟حالا اشکال نداره دسته جمعی هم خوش میگذره  اونا ک لطف کردن ...

میریم قم تولیدیا گفتیم مناسبترن.ی جایی آشنائه.آخه خودشون هرچ دلشون خاست برا خونشون گرفتن با سلیقه خودشون.دردم فقط این ی مورد نیس تو همه چی میخان نظر خودشون باشه.میگن شما نمیتونین غیرمستقیم

میریم قم تولیدیا گفتیم مناسبترن.ی جایی آشنائه.آخه خودشون هرچ دلشون خاست برا خونشون گرفتن با سلیقه خو ...

خخخخ اونا برا خودشون گرفتن توقع نداری ک عروسم با خودشون ببرن 

خیلی دلت میخاست اینجوری باشن نمیگفتی وام برات جور کنن

خودت بی سرصدا میخریدی

2706