2410
2553
عنوان

من با مادرشوهرم تو یه خونه زندگی میکنم میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشون بچه بزرگ کرده برا اینروزا،مطمین باش یه جا جواب خوبیاتو میبینی،به حرف مردم هم اهمیت نده اگه مادر شوهرت باهات رفتار خوبی داره وهمسرت قدردانه براش دختر باش،انشالله ایشون هم زودتر حالتون خوب شه وسلامتیشونو بدست بیارن

2456

عزیزم مردم با حرفاشون فقط بلدن آشوب به پا کنن و برن، خیلیا از زندگیشون راضین اما با حرف بقیه دلسرد میشن، شما مگه نمیگی به زودی واحد پایین خالی میشه و مستقل میشی پس تو این مدت شما کلفت نیستی. 

اگرم خانواده شوهرت آدمای خوبین و خودت مشکل نداری به حرف بقیه اصلا توجه نکن

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین دلت چی مبگه

ان شا الله بزودی مستقل میشین ولی تا وقتی باهم هستین بزرگ منشی بخرج بده بدون هم خدا رو خوش میاد هم بنده خدا رو

به حرف بقیه نگاه نکن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
بعد مادرشوهرم میگه توروخدا رفتین پایین بازم بیاین سر بهم بزنید عادت کردم بهتون بعضی وقتا حس سنگینی و ...

خوب چه اشکال داره روزی یه ساعت براش وقت بزاری 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2714

دوستان دعا کنید مادرشوهرم راضی بشه ما از اینجا بریمـدیگه بریدم

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

اینجور پیرها که تنهان یه برکت خاصی تو زندگی دارند .من خودم یه خانمی تا مادرشوهر سید پیرش باهاش بود زندگیش خوب بود و وضعشون عالی اما بعد پیرزنو حتی زد و از خونش بیرون کرد بخدا خودش مشکل تیروئید گرفت و افتاد یه گوشه شوهرش خیانت میکرد و معتاد شد و زندگیش خراب شد.

سخته خیلی سخته برات اما اون مادره و تنها اگر خود مادر ندید گذشتتو خدا میبینه.خدا جواب دل بزرگتو بده

مادرشوهرم بهش میگیم مادر بچه هام میگن مادرجون 

خوب الان بزار بندازه رفتی پایین ببر ولی باز لباسهاش بگیر بنداز مهم اینه تو نیتت پاکه اون اصلا بد هم باشه تو خوب باش ولی هر کاری میکنی یه جوری به شوهرت برسون بزار ارزشت بره بالا 

مثلا لباسخاش که شستی بده شوهرت ببره بده 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
بستگی به مادرشوهرت داره اگه قدرشناس کاراته خوب میکنی 

تمام مخارج زندگیمون با مادرشوهرمه دوبرابر شوهرم حقوق میگیره پدرشوهرم فوت شده 

هرکاری میکنم صدبار تشکر میکنه فقط یکم زبونش بعضی وقتا یه حرفایی میزنه من اهمیت نمیدم 

اونا فقط میخان برینن ب زندگی آدم 😒

عزیزم وقتی مادر شوهرت آدم خوبیه چرا باید ازین فکرا کنی 

حالا واقعن آدم پیش مادر خودش زندگی کنی بازم میگه کلفتی؟

عزیزم اگه زندگیتون خوبه و شوهرت مادر شوهرتم تو خونه رفتارشون خوبه چه دلیلی داره آدم بیخودی بد باشه 

صبور باشین انشالله برید خونه خودتون 

2706