2733
2734
عنوان

وااای منم باردار شدم 🤩🤩🤩😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 86 پست
دقیقا نه فقط بارداری بنظرم بیشتر چیزارو باید رها کنی بسپاری ب خدا تا جواب بگیری 

اره منم همینو میگم فقط رها و بیخیال باش

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
مبارکه عزیزم😍😍😍😍😍😍😍 خانوما برا منم دعا کنین دوشنبه میرم سونو قلب. دعا کنین صدای قلبش و ...

الهی آمین عزیزم 

شما هم برا من دعا کن بچم سالم باشه ان شاء الله 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای خداروشکرررررررررررر 💚💙❤️❤️💚💜💜💛 تبریک میگم بهت ایشالا نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری 💚 ...

ممنون عزیزدلم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731
علایمت چی بود؟

پریود نامرتب 

میلاد امام رضا خدا این هدیه رو گذاشته تو دلت 

مبارررکه خیلی  

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2738

منم‌دیروز بی بی چکم مثبت شد از خوشحالی داشتم از حال میرفتم امروز ک رفتم ازمایش در کمال ناباوری گفت منفیه😔😔😔😔😔

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

[QUOTE=143956043]تنبلی تخمدان داشتم گلم[/QUOTEمبارکه گلم میشه بگی چیکار کردی که با تنبلی حامله شدی؟واسه منم دعا کن دوساله تنبلی دارم نمیتونم حامله بشم تو رو خدا واسم دعا کن

💓   
عزيزم مباركت باشه 😍😍 الان حال دلت خوبه ميشه براي باردار شدن منم دعا كني 🙏🏻

ان شاءالله که دل شما هم شاد بشه عزیزدلم من واسه همه ی منتظرا وقتی جواب مثبت گرفتم از ته دل دعا کردم 

2706