2726
عنوان

مادرشوهر مریض

1473 بازدید | 35 پست

سلام. مادرشوهرم دیسک کمر گرفته و زمین گیر شده. شوهرم میگه باید از مادرش مراقبت کنم. خودمم کمرم درد میکنه. واقعا برام سخته. ک برم خونه مادرشوهرم و از صبح تا شب بپزم و بشورم و بسابم.چیکار کنم.؟؟ 

دیگه رد دادم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو با جاریام هر هفته یکیمون بره کاراشو کنه تنهایی سختمه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

شوهرت غلط کرد،،،اصلا له حرف شوهرت گوش نده

مگه تو کلفتشی بری شب و روز برای مادرشوهرت کار کنی؟؟؟  بگو بدرک،،،

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

وظيفه تو نیس،، مگه دختر نداره؟؟؟ پرستار بگیره،،، تو اگه هم کاری میکنه وظیفت نیس لطفه برا خدا کازی کن اگه میتونی البته ولی وقتی خودت مشکل کمر درد داری نمیشه که

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2706