2726
عنوان

دکتر تورانی

167 بازدید | 5 پست

سلام دوستان خبر دارید فوت دکتر تورانی تو آتش سوزی کلینیک تو شریعتی رو؟ خیلی ناراحت شدم برای همشون علی الخصوص دکتر تورانی

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!

بله فوت شدن متاسفانه 

چقدر دکتر خوب فوت شدن

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به بازمانده هاشون صبر بده. چه دکترای خوب و خبره ای بودن روحشون شاد. مخصوصا دکتر تورانی🦋

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!
2728
سلام عزیزم عذر میخوام مزاحمت شدم شما بینیت رو با دکتر نادریان عمل کردید؟!

بله خیلی سال پیش