2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم خیلی خوبه که.

من فکر نمیکردم اینقدر تو چهره م تاثیر بذاره 

اگه تبلیغ میتونستم بکنم اسم دکترمم تو اصفهان میگفتم .واقعا ازش راضی ام 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2728
من فکر نمیکردم اینقدر تو چهره م تاثیر بذاره  اگه تبلیغ میتونستم بکنم اسم دکترمم تو اصفهان میگف ...

وای چه عالی

حیف اصفهان نیستم

اتفاقا منم حس میکنم سنم رو خیلی خیلی برده بالا خط خنده م

سی و یک سالمه عمیق شده خط خنده م

مرسی راهنماییم کردی دوستم.خوشبخت باشی.

2738
وای چه عالی حیف اصفهان نیستم اتفاقا منم حس میکنم سنم رو خیلی خیلی برده بالا خط خنده م سی و یک سال ...

فدای شما .موفق باشی عزیزمی

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
تزریق فیلر زده ب خط خنده هر بار حدود ۷۰۰تومن هست بستگی ب عمق خط داره و یک سال دوام داره

من ارثی خط خنده داریم نخندم مشخصه گفتم با یه روشی پر کنم که مصنوعی نباشه مثل ترزیق ژل  برجسته نشه

واای کاش منم اصفهان بودم

میخوای من جات برم؟ هم ترنمم هم اصفهانم😂

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
من فکر نمیکردم اینقدر تو چهره م تاثیر بذاره  اگه تبلیغ میتونستم بکنم اسم دکترمم تو اصفهان میگف ...

کی بود دکترتون، من میخوام برم نمیدونم پیش کی برم، دکتر دورودی و مجلسی رو فقط میشناسم

تو نخ ما نباش گره میخوری
کی بود دکترتون، من میخوام برم نمیدونم پیش کی برم، دکتر دورودی و مجلسی رو فقط میشناسم

فکر کنم قطع شم اگه تبلیغ کنم ...خواستید تو خصوصی بگم بهتون 

2706