2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میدونم‌الان یه تزریق جدیدن واسه خط خنده انجام‌میدن خیلی طبیعی مثل بوتاکس سر نمیکته 

دکتر به من گفت نخ خیلی از ژل بهتره و حدود ۲ تا ۳ سال هم میمونه منتها برای سن بالاتر که خط عمیقه مناسبتره 

دکتر به من گفت نخ خیلی از ژل بهتره و حدود ۲ تا ۳ سال هم میمونه منتها برای سن بالاتر که خط عمیقه مناس ...

ببین نمی مونه نخ از شش ماه تا یکسال می مونه . یا برو چربی بزن یا ژل سه ساله الانسه که گرونه 

میشه بگی هر بار هزینه ش چقدر میشه و هر چند ماه یک بار لازمه تمدید شه؟ خط خنده م رو مخمه خیلی

تزریق فیلر زده ب خط خنده هر بار حدود ۷۰۰تومن هست

بستگی ب عمق خط داره و یک سال دوام داره

میشه بگی هر بار هزینه ش چقدر میشه و هر چند ماه یک بار لازمه تمدید شه؟ خط خنده م رو مخمه خیلی

ببین بستگی به ژل داره ولی معمولی ها که شش ماه الی یکسال می مونن از 600 به بالا. حتما جای مطمئن برو

ولی من دفعه سوم الانسه زدم 2200 ولی خب بیش از دو سال می مونه

ژل و فیلر بزن .من بینهایت راضی ام 

قبل از عید زدم .2500 هزینه ام شد 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
تا چند وقت میمونه عزیزم؟

به من گفتند دو سال

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706